W 2017 będą dwie edycje akcji “Polska zobacz więcej”

Zdecydowana większość partnerów tegorocznej edycji akcji “Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” zgłosiła chęć ponownego udziału w podobnej akcji w przyszłych latach.

Podczas targów TT Warsaw MSiT podsumowało tegoroczną akcję.

Przypomnijmy, że warunkiem uczestnictwa w akcji było zaoferowanie przez dany podmiot co najmniej jednej usługi w cenie obniżonej o połowę, pozostałych o co najmniej 25 procent i ogłoszenie tej informacji na własnej stronie internetowej. W akcji wzięło udział 396 partnerów: 191 obiektów noclegowych, 102 lokale gastronomiczne, 91 obiekty sportowo-rekreacyjne i spa i 40 innych.
Najwięcej partnerów było w województwie małopolskim – 53, dolnośląskim – 42, mazowieckim – 35. Tylko 5 partnerów zgłosiło się z województwa lubuskiego.
Spośród 300 partnerów, którzy odpowiedzieli na ankietę MSiT, az proc. chce powtórki akcji w przyszłości i deklaruje swój udział. Jako najlepszy termin ankietowani wskazali wrzesień – 364 proc., październik – 29,7 proc., kwiecień – 27,1 proc.
W 2017 roku MsiT chce zorganizować dwie edycje akcji: 30 marca – 4 kwietnia oraz 6 – 8 października. Prawdopodobnie organizacją akcji będzie się od przyszłego roku zajmować Polska Organizacja Turystyczna