Voucher na całodniowe zwiedzanie Liverpoolu szlakiem The Beatles, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum Lundi Travel

Zwiedzanie Liverpoolu śladami legendarnego zespołu luksusowym busem, z muzyką Beatlesów w tle, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytacji będzie zwiedzanie Liverpoolu szlakiem zespołu The Beatles dla 8 osób. Oprowadzać będzie (luksusowym busem przy muzyce legendarnego zespołu) pisarz i przewodnik Sergiusz Pinkwart. W programie m.in. degustacja ulubionego drinku Johna Lennona.

Fundatorem wycieczki jest biuro turystyczne Lundi Travel

Program Gali i rejestracja TUTAJ

Zwiedzanie Szybenika z Agnieszką Puszczewicz, do wylicytowania podczas Gali Waszej Turystyki