VIII Forum Promocji Turystycznej przeniesione na 19 listopada 2020

W związku z decyzją ministra zdrowia ustanawiającą Warszawę „czerwoną strefą”, w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie naszych gości jesteśmy zmuszeni zmienić termin VIII Forum Promocji Turystycznej. Odbędzie się ono 19 listopada w Kamienicy Artystycznej w Warszawie.

Program forum i miejsce wydarzenia pozostają bez zmian. Już po raz ósmy spotkanie to będzie okazją, by porozmawiać w gronie ekspertów o nowoczesnych sposobach promocji miejsc będących produktami turystycznymi, o trendach i nowinkach technicznych oraz o tym, jak powinna przebiegać współpraca między samorządami i sektorem prywatnym.

Czas i miejsce: 19 listopada 2020 roku, Kamienica Artystyczna, ul. Białostocka 22, Warszawa

Tematy przewodnie VIII edycji:

· Bezpieczeństwo w podróży. Turystyka drogą do zdrowia
· Czy promocja turystyki grupowej ma jeszcze sens?
· DEBATA „Piloci i przewodnicy – zapomniana forpoczta promocji” z udziałem ekspertów i Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju
· Promocja przemysłu spotkań w nowej rzeczywistości
· POJEDYNEK EKSPERTÓW: Online czy offline – Jaka jest przyszłość przemysłu spotkań
· Jak prowadzić promocję w dobie kororonawirusa?
· POJEDYNEK EKSPERTÓW: Wielkie imperzy sportowe magnesem dla turystów z udziałem dyrektora departamentu turystyki w Ministerstwie Rzowoju i prezesa PKOl
· DEBATA o reakcji rynku polskiego na bon turystyczny i pojawienie się szerokiej oferty krajowej

Forum Promocji Turystycznej tradycyjnie będzie spotkaniem osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności biznesowej samorządowej i społecznej: agentów turystycznych, organizatorów turystyki, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.