Ukraine International Airlines zapraszają kibiców na konkurs

Ukraine International Airlines (UIA) zapraszają kibiców piłki nożnej do wzięcia udziału w konkursie „Zgadnij i leć” („Guess & Fly”).

Należy odgadnąć końcowy wynik meczu rundy play-off Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii (2014) między Ukrainą i Francją, który odbędzie się 15 listopada 2013 w Kijowie.
Nagrodą główną są 2 bilety w klasie ekonomicznej na podróż tam i z powrotem na rejsowych połączeniach UIA posiadających: z Kijowa do Paryża lub z jednego z miast ukraińskich (Donieck, Dniepropietrowsk, Odessa, Charków, Symferopol, Lwów) do Paryża via Kijów lub z Paryża do Kijowa lub do jednego z miast ukraińskich via Kijów.
Żeby wziąć udział w konkursie trzeba polubić stronę www.facebook.com/FlyUIA oraz polubić informację o konkursie „Guess & Fly”, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wytypować wynik końcowy meczu Ukraina – Francja. Typowanie wyniku musi być dokonane przed godz. 15:00 (czasu lokalnego w Kijowie) 15 listopada 2013. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 19 listopada 2013 na facebooku organizatora www.facebook.com/FlyUIA.