Udana akcja “Wakacje Marzeń” – 20 dzieci z domów dziecka pojedzie na wakacje

Stowarzyszenie People for People i Turystyczna Organizacja Otwarta zorganizowały w kwietniu br. akcję, która miała ufundować wakacyjne wyjazdy dla dzieci z domów dziecka. Dzięki wsparciu wielu darczyńców z branży turystycznej, uda się zrealizować cel jeszcze tego lata.

Podopieczni domów dziecka wyjadą na wakacje do Złotych Piasków w Bułgarii, Zamku Lesko w Bieszczadach, Węgorzewa na Mazurach, Rogowca i Radowa Małego. Dzieci otrzymają od organizatorów zarówno wakacje jak i kieszonkowe.

“Cieszymy się niezmiernie, że nasza akcja spotkała się z tak ciepłym przyjęciem ze strony branży turystycznej i ludzi dobrej woli. Chcieliśmy z całego serca podziękować Panu Ministrowi Andrzejowi Gutowi-Mostowemu za objęcie naszej akcji patronatem. Dziękujemy gorąco naszym sponsorom: Polskiemu Holdingowi Hotelowemu i jego prezesowi Gheorghe Marianowi Cristescu, a także biurom podróży: BUT, FunClub, Centrum Podróży Mandalaj, Turystyka Żeglarska Róża Wiatrów, Almatur oraz wszystkim innym sponsorom i organizacjom wspierającym, a także osobom prywatnym, które przyłączyły się do naszej akcji i od początku mogliśmy liczyć na ich dobre słowo i wsparcie” – mówi Łukasz Mikosz, pełnomocnik zarządu Turystycznej Organizacji Otwartej.

Sukces tegorocznej akcji Wakacje Marzeń 2022 sprawił, że organizatorzy postanowili kontynuować ją w kolejnych latach. Już teraz zapraszają wszystkich do współpracy i wsparcia.

Organizatorzy o wakacyjnych przygodach dzieci będą informować na swoim facebooku.

Wakacje Marzeń – turystyczna akcja charytatywna dla dzieci z domów dziecka