Turystyczna Organizacja Otwarta dołącza do „Śniadania Wielkanocnego dla Ukrainy”

TOO

Turystyczna Organizacja Otwarta dołącza do akcji Polskiego Holdingu Hotelowego i Caritas „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy”. Specjaliści z TOO zorganizują animacje, które odbędą się w warszawskich hotelach PHH.

Alina Dybaś, prezes Turystycznej Organizacji Otwartej, powiedziała: „24 kwietnia, w dniu, w którym odbędzie się prawosławne Śniadanie Wielkanocne, specjaliści z TOO chcą zorganizować animacje dla najmłodszych, aby umilić im ten świąteczny czas. Wiemy, że będą to dla nich bardzo trudne święta, ponieważ będą je obchodzić poza własnymi domami. Chcemy, aby ukraińskie dzieci otrzymały od nas odrobinę ciepła i zabawy.”

Animacje odbędą się w warszawskich hotelach PHH, w ramach inicjatywy Turystyka Ukrainie przy wsparciu biura podróży Hiszpania de Luxe.

Alina Dybaś dodała: „Zachęcamy również inne podmioty do wsparcia tego wydarzenia poprzez przygotowanie animacji w innych obiektach Polskiego Holdingu Hotelowego, w różnych częściach Polski. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu za pomocą adresu e-mail: [email protected].”

Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy to akcja organizowana przez Polski Holding Hotelowy wspólnie z Caritas dla ponad 7 tysięcy uchodźców z Ukrainy. Organizatorzy chcą w ten sposób pomóc uchodźcom z Ukrainy przeżyć jak najlepiej prawosławne Święta Wielkanocne, które po raz pierwszy będą spędzali w Polsce, z daleka od swojego domu. Wydarzenie odbędzie się w dniu, w którym przypada Wielkanoc Kościołów wschodnich – 24 kwietnia, w różnych częściach Polski, gdzie znajdują się hotele i obiekty PHH – zarówno w dużych miastach: Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Łodzi czy Szczecinie, a także w innych mniejszych miejscowościach w Polsce, jak również w atrakcyjnych turystycznie rejonach nadmorskich i górskich. Obiekty te zlokalizowane są na terenie 20 diecezji, a zapraszanie gości z Ukrainy będą koordynowały diecezjalne Caritas. Do wydarzenia dołączyli kolejni przedstawiciele branży hotelarskiej – Polskie Hotele Niezależne i Grupa Dobry Hotel.

Polskie Hotele Niezależne włączyły się do akcji „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy”