Turespaña: chcemy podnosić kwalifikacje agentów biur podróży

Hiszpański event organizowany przez biuro podróży Nekera to m.in. premiera i prezentacja Spain Specialist Program – programu opracowanego przez Turespaña na zlecenie Ministerstwa  Przemysłu, Handlu i Turystyki Hiszpanii. Skierowany jest on do pracowników biur podroży, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zostać „znawcą Hiszpanii”.

 

W dniach 28-29 marca 2023 roku w dwóch miastach: Katowicach i Warszawie uczestnicy wydarzenia branżowego organizowanego przez biuro Nekera będą mogli dołączyć do Spain Specialist Program. To oficjalny, bezpłatny program szkoleniowy online, przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o Hiszpanii.

Po zakończeniu szkolenia przyznawany jest oficjalny Certyfikat Hiszpańskiego Specjalisty. Certyfikowani agenci biur podróży uzyskają zaproszenia na ekskluzywne wydarzenia organizowane przez Turespaña i wyjazdy studyjnie. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jest oficjalnym dokumentem, możliwym do wykorzystania w komunikacji online i materiałach promocyjnych biura podróży.

Interaktywna wiedza o Hiszpanii

Szkolenie można odbyć na poziomie podstawowym, zaawansowanym, można także przejść kursy specjalistyczne (m.in. poświęcone szlakom kulturowym i regionom autonomicznym).

Każdy poziom podzielony jest na kilka rozdziałów, zakończonych krótkim testem weryfikującym. Rozdziały są poukładane tematycznie, zawierają niezbędne, przydatne i aktualne informacje o kraju, sztuce, kulturze i kuchni. W programie e-learningowym można znaleźć wiele filmów, interaktywnych map i animacji.

Zapisy na event hiszpański Nekera trwają

Turespaña, która objęła patronat merytoryczny nad całym wydarzeniem, to działająca przy Ambasadzie Hiszpanii jednostka, na co dzień odpowiedzialna za promocję tego kraju na świecie.

Wasza Turystyka objęła wyłączny patronat medialny nad Spanish Event.

Nekera zaprasza agentów na hiszpański event. “To największe od lat spotkanie z branżą turystyczną z Hiszpanii”