Tunezja w ofercie zimowej polskich touroperatorów. W Wigilię ruszają czartery

Zimą polecimy czarterami do Tunezji
Flaga Tunezji/fot. AG

Ogromne zainteresowanie Tunezją ze strony polskich turystów, zachęciło organizatorów wyjazdów zagranicznych do wprowadzania kierunku tunezyjskiego do swojego katalogu ofert w okresie zimowym 2020/21.

Dzięki współpracy między tunezyjskimi liniami lotniczymi Nouvelair a jej przedstawicielem i konsolidatorem lotniczym w Polsce, firmą Globe Travel Services Poland, udało się uruchomić w sezonie zimowym siatkę połączeń czarterowych między Warszawą a Monastirem.
Od dzisiaj można wybrać jedną z licznych ofert dostępnych na rynku u polskich touroperatorów (Exim Tpours Oasis Tours, Prima Holiday, Rainbow Tours oraz Sun&Fun Holiday)) z pierwszym planowanym wylotem na 24 grudnia 2020r.

Kupując pełny pakiet usług zawierających przelot lotem czarterowym, transfer oraz pobyt w hotelu, polecimy do Tunezji bez odbywania kwarantanny oraz wymaganego testu PCR na COVID-19.
Nad bezpieczeństwem zdrowotnym podróżujących czuwa jednolity protokół sanitarny ustanowiony dla całego tunezyjskiego sektora turystycznego i obowiązujący od momentu przylotu turysty na lotnisko po przez cały jego pobyt na terytorium Tunezji.
Również, wszystkie wycieczki fakultatywne jak i objazdówki po terenie Tunezji objętą są tym samym reżimem.

Ahmed Meddeb: Branża w turystyczna w Tunezji to mistrzowie zarządzania kryzysowego