Trwa rejestracja na wiosenny Meet the Bidder

Fot. Asia Wiśniewska Fotografie https://asiawisniewska.pl

35. edycja Meet the Bidder Smart Fairs odbędzie się 20 marca 2024 w hotelu Arche Hotel Krakowska (będącym partnerem tego wydarzenia). Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B, należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie wydarzenia.

Wystawcy z całego świata

Na Meet the Bidder Spring Edition warto zarezerwować cały dzień (impreza potrwa w godzinach 9:30-19:00). Wśród tegorocznych wystawców pojawią się usługodawcy z całego świata, w tym przedstawiciele sieci hotelowych, biur promocji, regionów i krajów, linii lotniczych, DMC, specjalizujący się w segmentach MICE i sustainability. Reprezentują oni m.in. takie kierunki jak: Albania, Bułgaria, Brazylia, Cypr, Estonia, Grecja, Francja, Indie, Jordania, Korea, Niemcy, Portugalia, Ras Al Khaimah, USA, Słowenia, Węgry, Włochy. Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Spotkania B2B koncentrować się będą wokół wyjazdów motywacyjnych, konferencyjnych, organizacji eventów i innych wyjazdów „szytych na miarę”.

Program Meet the Bidder

09:30–10:20 Registration of Exhibitors
10:20–10:30 Opening of the Meet the Bidder Spring Edition
10:30–13:00 B2B Meetings (Morning Session)
13:00–14:00 Lunch
14:00–17:00 B2B Meetings (Afternoon Session)
17:00–17:30 Travel Experience Invitations Game
17:30–17:40 Group Photo
17:40–19:00 Networking Dinner

Dofinansowanie lub zwrot kosztów dojazdu

Uczestnicy, którzy potwierdzą udział w wydarzeniu, mogą ubiegać się o zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Więcej szczegółów pod linkiem https://www.meetthebidder.com/pl/mtb-2024-03-informacje

Travel Experience Invitations Game

W popołudniowej części wydarzenia odbędzie się Travel Experience Invitations Game z nagrodami od wystawców. To okazja do praktycznego poznania ich oferty, spróbowania smaków z różnych stron świata, otrzymania zaproszeń do wyjątkowych przeżyć, a nawet do odwiedzenia bliższych i dalszych stron świata. Formuła „matchingu” pozwoli wybranym buyersom na zdobycie np. vouchera na pobyt w jednym z hoteli sieci H-Hotels czy szwajcarskiej sieci Sorell lub vouchera na przelot liniami LOT. Ci, którym czas nie pozwoli pozostać do końca imprezy, będą mogli przekazać swój identyfikator jako upoważnienie do odbioru nagrody w swoim imieniu koledze lub koleżance.

Promesa nagrody

Warto zarejestrować się już dziś! Pierwszych 20 buyersów, którzy zgłoszą się i pojawią na Meet the Bidder Spring Edition 20 marca od godziny 9:30 otrzyma promesy na nagrody. Każdy po odbyciu minimum 15 spotkań z wystawcami wybranymi poprzez MTB Event App będzie upoważniony do odebrania nagrody z cafeterii nagród.
Dla wszystkich uczestników przewidziano lunch i kolację w dniu eventu w restauracji Impresja.

Organizator: Travel Bidder
Partner Wydarzenia: Arche Hotel Krakowska
Patronat medialny: THINK MICE, Wasza Turystyka, Rynek Turystyczny, nowa turystyka.pl, Business Traveller, Mice Poland, Świat Podróże Kultura, Travel Compass, Read & Fly, All Inclusive i TTG.
Międzynarodowymi Patronami Medialnymi są: MICE & TOURISM around the world e-magazine oraz EVINTRA.

Formularz zgłoszeniowy: https://app202403.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer