Travel Meetings Krakow Malopolska już we wtorek

Od 3 do 5 grudnia w Krakowie odbędzie się Travel Meetings Krakow Malopolska #TMKM2019, którego celem jest zintegrowanie wielu wydarzeń odbywających się w okresie jesienno-zimowym w Krakowie: m.in. Krakowskiego Forum Turystycznego, Ogólnopolskiej Konferencji Turystyczno-Transportowej, Forum Pilotów, Przewodników i Biur Podróży, Klubu Dyrektorów Krakowskich Hoteli, warsztatów dla przewoźników obsługujących rynki Dalekiego Wschodu.

We wtorek w Centrum Szkła i Ceramiki ul. Lipowa 3, planowane jest przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych w zakresie optymalizacji sprzedaży pamiątek skierowanych m.in. do zarządzających atrakcjami turystycznymi, informacji turystycznych, obiektów noclegowych oraz wszystkich zainteresowanych możliwością zwiększenia przychodów w tym zakresie.

W środę w krakowskim Hotelu Galaxy****, w specjalnej strefie networkingowej oraz na 6 salach konferencyjnych prowadzone będą panele i warsztaty merytoryczne. W strefie spotkań przewidziano ok. 20 stanowisk informacyjno-promocyjnych, natomiast na dziedzińcu hotelowym przewidziana jest ekspozycja autokarów. Już od godz. 8:00 zaplanowano rejestrację uczestników i networking.

Oficjalne otwarcie Travel Meetings Krakow Malopolska & 34. Krakowskie Forum Turystyczne – sesja plenarna #TMKM2019 nastąpi o godz. 9:00.

W ciągu dnia plenarnego do godziny 17:00 odbędzie się szereg wydarzeń, a zwieńczeniem będzie wieczorna Małopolska Gala Turystyczna (start godz. 20:00), podczas której wręczone zostaną Certyfikaty Transportu Turystycznego TWARDOSKY 2020, Certyfikaty Jakości Obiektów Noclegowych PENELOPA 2020-2021 oraz podpisanie Małopolskiego Paktu o Edukacji #TMKM2019.

Ostatniego po Śniadaniu Turystycznym #TMKM2019, odbędą się krótkie warsztaty oraz podsumowanie wydarzenia, po których przewidziane zostały study toury, w tym m.in. Małopolskie Gorące Otwarcie Sezonu Zimowego Terma Bania oraz wizyta w Kopalni Soli w Wieliczce.
Należy dodać, że każdy z uczestników w dniach 3-5 grudnia 2019 będzie miał możliwość indywidualnego zwiedzania Krakowa w ramach study tour WOW Krakow! HopOn HopOff.

Realizatorem wydarzenia #TMKM2019 jest Krakowska Izba Turystyki oraz jej członkowie, firmy Consulting RM, Jordan Group.
Przy współpracy z Urzędem Miasta Krakowa zostanie zorganizowana, w ramach 34.Krakowskiego Forum Turystycznego Konferencja Overtourism a zarządzanie turystyką.
Organizatorzy zapraszają także na III. Forum Pilotów, Przewodników, Biur Podróży i Atrakcji Turystycznych.

www.tmkm2019.pl

Organizatorzy wydarzenia: Krakowska Izba Turystyki, Jordan Group, Consulting RM

Współorganizatorzy wydarzeń:
Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie: Konferencja Overtourism a zarządzanie turystyką & III. Forum Pilotów, Przewodników, Biur Podróży i Atrakcji Turystycznych Instytut Turystyki w Krakowie: Edukacja w Turystyce Outgoing Poland Events: Panorama Włoch – workshop, EvoBus Polska Sp. z o.o. / Mercedes / Setra: Roadshow Mercedes & Setra.

Patronem medialnym jest portal WaszaTurystyka.pl