Touroperatorzy odbędą we Wrocławiu debatę z ekspertami od promocji kierunków

Jak można lepiej współpracować przy promocji kraju jako kierunku turystycznego? Czego uczą nas przykłady współpracy touroperatorów z narodowymi ośrodkami i firmami zajmującymi się promocją turystyczną? Odpowiedzi poszukają eksperci i uczestnicy V Forum Promocji Turystycznej, organizowanego przez portal WaszaTurystyka.pl i Hydropolis.

Do Wrocławia przyjadą przedstawiciele dużych polskich touroperatorów: Itaki, Grecosa, Neckermanna i Best Reisen, oraz osoby zajmujące się promocją krajów: Tunezji, Cypru, Grecji, Malty i Dubaju. We wspólnej debacie skonfrontują swoje doświadczenia ze współpracy, przedstawią pomysły na lepsze współdziałanie przy promocji, podzielą się problemami, które napotkali w swojej działalności.

„To pierwsza tego typu debata w polskiej branży turystycznej i pierwsze takie spotkanie odbywające się we Wrocławiu. Sądzę, że przykłady, które podadzą nasi rozmówcy i wnioski z tej dyskusji mogą być inspirujące nie tylko dla osób zajmujących się turystyką wyjazdową, ale również będą miały przełożenie na nasze podwórko turystyki krajowej i przyjazdowej. Myślę, że wiele osób odpowiedzialnych za promocję kraju, regionu, miasta, chętnie pozna punkt widzenia praktyków” – mówi Adam Gąsior, redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl.

Więcej o uczestnikach debaty „Współpraca touroperatorów z przedstawicielami kierunków turystycznych – oczekiwania, potrzeby, problemy”.

Na V Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 10 kwietnia do Wrocławia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Hydropolis, czyli Centrum Wiedzy o Wodzie. Szczegóły programu i inne informacje, a także formularz rejestracji znaleźć można na stronie www.forumpromocjiturystycznej.pl.