Torsten Loos nowym dyrektorem operacyjnym A&O hostels

fot. archiwum a&o

Torsten Loos został powołany na stanowisko dyrektora operacyjnego w grupie A&O hostels. Loos, który niedawno wprowadził do firmy platformę e-learningową, dołączył do A&O w 2002 roku jako dyrektor generalny berlińskiego Haus Friedrichshain.

Nowy dyrektor A&O hostels rozpoczął swoją karierę w tej firmie w 2002 roku jako dyrektor generalny berlińskiego Haus Friedrichshain. Ponad 70 proc. dyrektorów generalnych w A&O wywodzi się z wewnętrznych struktur firmy. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy A&O zatrudniło około 600 nowych pracowników w różnych lokalizacjach w Europie.

Torsten Loos jako nowy dyrektor operacyjny chce wnieść swoje doświadczenie i wizję rozwoju do A&O hostels, kontynuując rozwój wewnętrzny firmy oraz dążąc do umocnienia jej pozycji na rynku europejskim.

A&O hostels obecnie posiada 40 obiektów w dziewięciu krajach i jest wiodącą marką hostelową w Europie. Wśród priorytetowych kierunków rozwoju są Wielka Brytania, Włochy, kraje Beneluksu oraz region DACH. Firma koncentruje się również na wykorzystaniu istniejących nieruchomości i rozwój nowych hosteli, mając na uwadze zrównoważony rozwój. Planuje osiągnięcie zerowej emisji CO2 do 2025 roku poprzez minimalizację własnego śladu ekologicznego i kompensację pozostałej emisji.

Philip Winter: A&O szuka nowych lokalizacji w Polsce. “Nasz model działania sprawdza się w kryzysie”

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center