Tomasz Murawski nowym dyrektorem generalnym w ibis Styles Warsaw Airport

fot. materiały prasowe

Accor powołał Tomasza Murawskiego na stanowisko dyrektora generalnego nowego ibis Styles Warsaw Airport. Trzeci obiekt marki hotelowej w Warszawie zlokalizowany został przy ul. Poleczki, niedaleko lotniska Chopina.

Do zadań dyrektora generalnego w fazie początkowej będzie należała koordynacja wszystkich procesów prowadzących do otwarcia hotelu, zaś następnie – zarządzanie obiektem. Nominacja wchodzi w życie od 1 kwietnia 2023 roku.

Tomasz Murawski jest związany z branżą hotelarską nieprzerwanie od 1998 roku. Pierwsze kroki w swojej karierze stawiał w działach operacyjnych, rozpoczynając od roli operatora centrali telefonicznej, poprzez recepcjonistę i stanowiska front office managera. Od 2009 roku Tomasz związał się z działem sprzedaży, obejmując stanowisko group & events sales executive w warszawskich hotelach Sheraton oraz Westin. Jego doświadczenie obejmuje także stanowiska account director w centralnym dziale National Sales Office dla Hoteli Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w Hotelu Bristol w Warszawie.

Od 2016 roku Tomasz pełnił funkcję cirector of group & convention sales w Sheraton Warsaw & Westin Warsaw, należących do sieci Marriott International, a w 2019 zaangażował się w projekt otwarcia nowego hotelu – Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów jako dyrektor działu sprzedaży. Przed rozpoczęciem pracy w zespole Accor Tomasz pełnił funkcję dyrektora działu sprzedaży w Regent Warsaw Hotel.

„Dołączenie do zespołu ibis Styles Warsaw Airport to dla mnie duża nobilitacja i ważny krok w rozwoju kariery. Cieszę się, że mogę wnieść swoje szerokie doświadczenie do zespołu Accor i nie mogę doczekać się pracy na nowym stanowisku, w hotelu, który doskonale uzupełnia ofertę grupy oraz nieprzeciętnej marki hotelowej w Warszawie” – podkreśla Tomasz Murawski Dyrektor Generalny ibis Styles Warsaw Airport.

Accor otworzy nowy hotel ibis Styles w Warszawie