To był dobry sierpień Ryanair’a

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, opublikowała sierpniowe statystyki: ruch pasażerski wzrósł o 400 000 do 9,4 mln pasażerów, co oznacza wzrost o 4 proc.

Jednocześnie podano, że współczynnik wypełnienia miejsc w samolotach wzrósł o 4 punkty procentowe z 89 proc. do 93 proc. Z kolei liczba pasażerów przewieziona w ostatnich dwunastu miesiącach osiągnęła rekordowy poziom 83,4 mln pasażerów (wzrost o 4 proc.).

Kenny Jacobs, dyrektor marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair powiedział: “Ruch pasażerski Ryanair wzrósł o 400 000 do rekordowego poziomu 9,4 mln klientów w sierpniu, za sprawą naszych najniższych cen, a także ciągle ulepszanej obsługi klienta, w tym naszej nowej stronie internetowej i aplikacji mobilnej, przydzielanym miejscom, możliwości wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej i możliwości używania urządzeń elektronicznych podczas wszystkich lotów. Wprowadzenie naszych pakietów usług dla rodzin i biznesu okazało się olbrzymim sukcesem i również przyczyniło się do osiągnięcia tak rekordowych wyników dotyczących wypełnienia miejsc w samolotach.”