TMR rusza z przedsprzedażą karnetów sezonowych na zimę 2023/24

TMR rozpoczął 11 kwietnia przedsprzedaż całosezonowego karnetu narciarskiego Sprytna Sezonówka Premium 2023/24. Karnet ten umożliwia nie tylko jazdę na nartach przez cały następny sezon zimowy, ale także posiada pakiet korzyści dla narciarzy. Dzięki niemu można otrzymać m.in. zniżki w wybranych punktach gastronomicznych.

Sprytna Sezonówka Premium jest uznawana za najkorzystniejszy karnet na cały sezon narciarski w ośrodkach TMR w Polsce, Słowacji, Czechach i Austrii. Dzięki niemu można skorzystać z przedpłaconej jazdy na nartach przez cały przyszły sezon zimowy. Oprócz tego możliwe jest szusowanie do końca obecnego sezonu w otwartych ośrodkach – na Słowacji i w Austrii na lodowcu Mölltaler Gletscher.

„Sprytna Sezonówka powstała dla tych narciarzy, którzy chcą zafundować sobie coś więcej. Oznacza to nie tylko jazdę na nartach bez ograniczeń, ale także inne przywileje dostępne w poszczególnych ośrodkach. W sezonie, który właśnie dobiega końca, udało nam się dokonać wielkich rzeczy – otworzyć nową kolejkę linową i ulepszyć system naśnieżania w Jasnej, a także zorganizować Puchar Świata w Szpindlerowym Młynie. Przed nami kolejne wyzwania w przyszłym sezonie zimowym, szczególnie dużo uwagi poświęcimy ofercie programu Gopass, abyśmy w naszych ośrodkach zaoferowali narciarzom jeszcze więcej ciekawych usług“ – powiedział Igor Rattaj, prezes zarządu TMR a.s.

Dzięki Sprytnej Sezonówce Premium narciarze otrzymują korzyści, takie jak m.in. 15 proc. zniżki w wybranych punktach gastronomicznych i sklepach sieci Motion, możliwość nocnej jazdy na nartach w ośrodkach Szczyrk Mountain Resort (SMR), Szpindlerowy Młyn, Jeszted i Jasna, a także z bezpłatny parking w wybranych lokalizacjach.

W czasie pierwszej fazy przedsprzedaży od 11 do 31 maja 2023 roku, Sprytna Sezonówka Premium będzie dostępna w najniższej cenie. Dla stałych klientów wyniesie ona 2299 zł, a nowi posiadacze karnetów sezonowych zapłacą 2499 zł. W kolejnych fazach sprzedaży cena będzie rosła, a ostatecznie w grudniu karnet będzie można nabyć za 3199 zł.

Sprytna Sezonówka Premium 2023/24 obowiązuje w następujących ośrodkach narciarskich: w Czechach: Szpindlerowy Młyn, Jeszted; na Słowacji: Jasna-Chopok, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie, Stary Smokowiec; w Polsce: Szczyrk Mountain Resort (SMR), Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne(COS Skrzyczne), Beskid Sport Arena (BSA); oraz w Austrii: Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Innsbruck Muttereralm.

Nekera zamknęła sezon narciarski na Chopoku. Kolejni agenci odkryli walory Słowacji