Tel Awiw – wspólna promocja miasta i hoteli

Tel Awiw promuje się wspólnie z hotelami
Tel Awiw – wybrzeże z hotelami/fot. archiwum GoIsrael

Tel Awiw i Izraelskie Stowarzyszenie Hoteli rozpoczynają letnią kampanię promocyjną i specjalny program świadczeń turystycznych pod hasłem „Wakacje w mieście”. Osoby, które podczas kampanii zarezerwują miejscowe hotele, otrzymają w prezencie bezpłatne wycieczki, wstęp 1 + 1 do atrakcji turystycznych oraz korzystanie z udogodnień plażowych i bezpłatnych rowerów.

W ubiegłym roku hotele w Tel Awiwie i Jafie odnotowały 3,85 miliona noclegów, z czego około 2,95 miliona stanowiły noclegi turystów międzynarodowych a 900 tys. turystów z Izraela. Średni wskaźnik obłożenia hoteli wyniósł w ubiegłym roku 76 proc. i był najwyższy od 2010.

Kampania promocyjna potrwa do 1 sierpnia równolegle z krajową kampanią turystyczną Ministerstwa Turystyki. W jej ramach dziesiątki hoteli w mieście będą proponować gościom specjalne oferty i ceny. To lato jest świetną okazją dla wielu Izraelczyków, którzy jeszcze nie odwiedzili Tel Awiwu, aby odkryć wszystko, co miasto ma do zaoferowania. Lista hoteli, wycieczek i korzyści zostanie opublikowana na stronie kampanii visit-tlv.co.il