Teatralny Hotel Głęboczek

archiwum Głęboczek Vine Resort&SPA

Scena Bachusa to nowatorski projekt artystyczno-kulturalny w Głęboczek Vine Resort&SPA.

To przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne realizowane w hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA. Jego celem jest organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym adresowanych nie tylko do gości hotelowych, ale przede wszystkim do lokalnej społeczności.

Głęboczek Vine Resort&SPA, zlokalizowany na Pojezierzu Brodnickim, to doskonałe miejsce do organizacji tego typu przedsięwzięcia. Sielska atmosfera, wysoki standard usług i wielokrotnie doceniana jakość obsługi, a przede wszystkim strefa hotelowa Winnica II z Salą Barolo. Multifunkcyjna sala eventowa Barolo o powierzchni 510 m2 pozwala na organizację wszelkie rodzaju wydarzeń artystycznych.

Gospodarze mają ambicję, by na Scenie Bachusa gościły prawdziwe gwiazdy – aktorzy, muzycy i artyści znani szerokiej publiczności, a prezentowane spektakle i koncerty charakteryzowały się wysokim poziomem artystycznym.

Komedia “Mayday 2” to kolejny spektakl w ramach projektu Scena Bachusa, który odbędzie się w niedzielę, 12 lutego br. w Głęboczku.

W spektaklu wystąpią:
Stanley: Michał Koterski
John: Michał Milowicz
Mary: Kamila Polak
Vicki: Katarzyna Polewany
Gavin: Marcin Mroczek
Tata: Marek Włodarczyk

Autorem tekstu jest Ray Cooney, światowej sławy mistrz farsy. Mayday 2 opowiada historię taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Posiada dwa domy, dwie piękne żony, a co ciekawe udaje mu się wieść takie życie przez szereg lat nie wzbudzając żadnych podejrzeń. Jest jednak jedno małe ale… pewnego dnia jego dorastające dzieci dowiadują się przypadkiem o sobie, a zbieżność wydarzeń i zaciekawienie sprawiają, że chcą się spotka
Co się stanie jeśli dwójka jego dzieci z różnych małżeństw naprawdę się pozna? Którą żonę powinien wybrać nasz bohater? Aby się przekonać trzeba zobaczyć ten spektakl.
Mistrzowski scenariusz, autentyczna gra aktorska i niewiarygodne zwroty akcji to gwarancja niezapomnianego wieczoru.

www.gleboczek.pl

Głęboczek Vine Resort&SPA jest członkiem IGHP

IGHP