Taryfy Emirates już w systemie Amadeus

Taryfy linii Emirates: Saver, Flex i Flex Plus w Klasie Ekonomicznej i Biznes będę dostępne w globalnym systemie dystrybucji Amadeus.

Dzięki temu linie Emirates zwiększają możliwość wyróżnienia swojej oferty i sprzedaży droższych oraz bardziej wartościowych produktów, dzięki przejrzystej prezentacji pełnego zakresu usług każdej taryfy i oznakowania jej swoim logo. Bez względu na interfejs, z którego agenci korzystają, teraz mogą lepiej obsługiwać swoich klientów oferując im bilety najbardziej dopasowane do ich potrzeb.

Użytkownicy systemu Amadeus mogą z łatwością porównywać rodziny taryf lotniczych pod kątem takich parametrów, jak usługi dodatkowe – bagaż i posiłki, warunki taryfy dotyczące zwrotów czy wymiany biletów lotniczych. Dzięki temu konsultanci w biurach podróży sprawniej zarezerwują przelot i lepiej doradzą swoim klientom, podnosząc jakość ich obsługi. Co więcej, biura podróży łatwiej zaoferują pasażerom wyższą taryfę, dobierając jej parametry do ich indywidualnych potrzeb. Z kolei dla linii lotniczych oznacza to lepszą ekspozycję oferty i zdecydowane wyróżnienie na tle konkurencji, skutkujące zwiększoną liczbą rezerwacji.

Z narzędzia Amadeus AirlineFareFamilies, pozwalającego grupować taryfy lotnicze w „rodziny”, korzystają już 52 linie lotnicze, a oferta 36 przewoźników została w pełni wdrożona do największej sieci dystrybucyjnej na świecie. Wiodąca w branży technologia Amadeus, umożliwiająca sprzedaż usług dodatkowych liniom lotniczym, pozwala na zwiększenie rezerwacji o 70 proc. rok do roku, przynosząc korzyści zarówno liniom lotniczym, biurom podróży jak i podróżującym.