Targi TT Warsaw wracają do Pałacu Kultury i Nauki

Jubileuszowe, 25 targi turystyczne TT Warsaw, odbędą się w tym roku – jak za swoich najlepszych lat – w Pałacu Kultury i Nauki.

Jubileusz TT Warsaw godny jest najlepszej oprawy. A taką zapewnić mogą wnętrze pałacowe. Po dziewięcioletniej przerwie impreza wraca do centrum Warszawy. I choć zarówno wystawcy, jak i goście przyzwyczaili się do hal na ulicy Marsa, to wszyscy z wielkim sentymentem wspominają imprezy w PKiN. Pałac z logistycznego punktu nie jest najlepszy – brak ramp towarowych, dwie windy, ograniczenia powierzchniowe – ale za to, znajduje się blisko większości hoteli, ma świetne połączenia komunikacyjne i ma swój urok. Jak powiedział przedstawicielowi jeden z wystawców włoskich: “Nigdzie indziej na targach nad moim stoiskiem nie wisi wielki kryształowy żyrandol.”
TT Warsaw wrócą do PKiN tylko na tę jedną, szczególną edycję. Potem – na pewno od 2019, ale może rok wcześniej – impreza odbywać się będzie w nowym centrum kongresowo-wystawienniczym przy ulicy Modlińskiej. Też prawa strona Wisły, ale dużo łatwiejszy i szybszy dojazd.
25. Targi Turystyczne TT Warsaw odbęda się w dniach 23 – 25 listopada w Warszawie. Patronem medialnym będzie portal WaszaTurystyka.pl