TAP Portugal w sieci Travelport

archiwum TAP

Firma Travelport, dostawca systemów i technologii dystrybucji i obsługi płatności oraz linie lotnicze TAP Portugal podpisały wieloletnią umowę dystrybucyjną typu full content.

Umowa zapewnia biurom podróży korzystającym z systemu Travelport dostęp do pełnej oferty TAP Portugal, w tym do jej internetowych taryf lotniczych. Linie TAP Portugal rozszerzyły również wykorzystywane funkcje we wszystkich systemach Travelport o rozwiązanie handlowe Travelport Rich Content and Branding.

Carlos Paneiro, wiceprezes ds. handlowych w TAP Portugal, powiedział: „Bardzo cieszymy się z zawarcia nowej globalnej umowy dystrybucyjnej typu full content z firmą Travelport. Travelport zapewnia nam dostęp do szerokiej, globalnej sieci biur podróży, co znakomicie wpisuje się w nasze plany rozwoju. Z zadowoleniem przyjmujemy możliwość kontynuowania współpracy z firmą Travelport, zwłaszcza w kontekście dynamicznego rozwoju naszego przedsiębiorstwa.”

Robin Ranken, dyrektor Travelport ds. usług dla linii lotniczych w Europie, dodał:: „Jesteśmy zachwyceni, że firma TAP Portugal przekonała się do wizji handlowej Travelport i postanowiła dołączyć do naszej platformy Travel Commerce Platform. Travelport buduje długoterminową współpracę z liniami TAP Portugal oraz innymi liniami lotniczymi w oparciu o innowacyjne rozwiązania handlowe, które udostępniają klientom niezwykle szerokie oferty i zapewniają im wyjątkowe korzyści.”