Szkolenia marketingowe na targach WorldHotel

Podczas VII Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014, zorganizowane zostaną warsztaty „Hotel w Internecie – nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online.”

Zajęcia będą się składały z trzech sesji tematycznych: Jak prowadzić skuteczną komunikację marketingową hotelu, Trendy na rynku rezerwacji hotelowych oraz Narzędzia do wspierania sprzedaży internetowej w hotelu, Na zakończenie warsztatów odbędzie się sesja networkingowa.

Piotr Kasperczak z eholiday.pl, powiedział: “Warsztaty organizujemy od 3 lat i widzimy, że cały czas jest na nie zapotrzebowanie. Funkcjonujemy na rynku od 10 lat i chcemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą jak efektywnie promować obiekt w sieci i z jakich narzędzi marketingowych korzystać. Podczas spotkań nastawiamy się przede wszystkim na prezentację praktycznych rozwiązań.”

Warsztaty odbędą się 18 września w godzinach 14.00-17.00 w sali konferencyjnej „B” na pierwszym piętrze Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Warunkiem jest dokonanie wcześniejszego zapisu na stronie organizatora www.travel20.pl.