Sześć dni promocji KLM

archiwum KLM

Aż do północy do 15 września można rezerwować tańsze bilety lotnicze KLM. Do wyboru 28 niezwykłych kierunków na całym świecie.

W tegorocznej 6-dniowej promocji znalazło się 28 tras. Tradycyjnie jest duży wybór w Azji: Chiny, Japonia, Tajlandia, Indie, Malezja czy Indonezja. Nie mogło także zabraknąć przepięknej wyspy Bali otulonej lasami tropikalnymi. Nie zawiodą się również osoby, które czekają na tańsze loty na Wyspy Karaibskie, Bliski Wschód, do Ameryki Południowej oraz Afryki. Promocyjne przeloty można rezerwować od 10 do 15 września. Podróż należy zrealizować najpóźniej do 31 marca 2015 r., a decydując się na Azję – do połowy lutego 2015 r., z wyłączeniem okresów podanych na stronie www.klm.pl. Do akcji tradycyjnie dołączył partner holenderskiego przewoźnika – linia Air France – proponując tańsze loty również na 28 kierunkach, uzupełnia tym samym ofertę o inne trasy.
W regionie Azji i Pacyfiku znalazło się aż 12 tras, najtaniej, bo już od 1 999 zł można kupić bilet lotniczy do Pekinu i Szanghaju. Natomiast za przeloty do Bangkoku, Hongkongu, Osaki, Singapuru i Tokio klient zapłaci od 2 099 zł.