Sylwester w negliżu i na golasa

archiwum Terma Białka

Terma Białka ma propozycję nietypowego spędzenia balu sylwestrowego. Proponuje dwie imprezy: „Sylwestra w gaciach” oraz „Sylwestra bez gaci”.

W Termie Białka na sylwestrowych gości czekają baseny z wodą termalną o temperaturze od 34 do 40°C, która zrewitalizuje zmęczone po całym roku ciało i obciążony umysł. Na gości, oprócz parkietu, czekać będzie Strefa Cicha oraz Strefa Głośna a w nich: zjeżdżalnie, jacuzzi, gejzery, dysze wodne, restauracja, bar oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.
Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka powiedziała: „Sylwester w gaciach jest imprezą otwartą również dla rodzin. Szczególnie zapraszamy najmłodszych, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dzieci mogą w pełni bezpiecznie korzystać z całej infrastruktury rekreacyjnej i bawić się samodzielnie pod czujnym okiem ratowników”.
Dla klientów odważniejszych i przy tym wielbicieli prawdziwego upału jest „Sylwester bez gaci”, czyli niekonwencjonalna zabawa w przestronnym i gorącym Saunarium oraz Strefie VIP Termy Białka. Do saun i basenów w Saunarium goście będą wpuszczani w stroju Adama i Ewy.
Do dyspozycji ponad 80 tego typu formy zabawy będą: 5 saun, zewnętrzne i wewnętrzne baseny, tężnia solankowa, a także strefa VIP.
Joanna Łazarczyk mówi: „Gorące imprezy to już u nas tradycja. Na sylwestrowe saunowanie przychodzą do nas stali bywalcy Saunarium, ale także osoby początkujące, które szukają alternatywy dla tradycyjnych zabaw sylwestrowych. „Sylwester bez gaci” to impreza typu all inclusive, w cenie której mamy zarówno wyjątkowe menu jak i drinki, a przede wszystkim niezapomnianą zabawę”.
Zabawa rozpocznie się o godzinie 21.00 i potrwa nawet do 3.00 nad ranem.
Więcej informacji na www.termabialka.pl