Świąteczne przeprawy promowe przez Kanał La Manche

archiwum afferry.com

 

Przewoźnicy promowi mają świadomość, że Polacy stanowią silną grupę osób przemieszczających się regularnie drogą morską między Francją i Anglią, stąd też przygotowali dla nich super oferty.

 

 

 

Święta już za niecałe 3 tygodnie. Większość naszych rodaków w Wielkiej Brytanii robi ostatnie przygotowania do podróży samochodem do Polski i do przeprawy przez Kanał La Manche.

 

Warto tutaj wspomnieć, że podobny ruch odbywa się też w drugą stronę. Coraz chętnej Polacy odwiedzają swoich bliskich na Wyspach w okresie bożonarodzeniowym. Na stronach AFerry.pl możemy zakupić bilet na promy Anglia – Francja w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Operator DFDS Seaways oferuje bilety na trasie Dover – Dunkierka  już od 30GBP/ 33EUR w jedną stronę za samochód osobowy plus do 9 pasażerow na wybrane przeprawy do końca stycznia 2015.

 

Z kolei P&O Ferries wyszło na przeciw z zupełnie inną promocją. Do końca roku możemy kupić specjalne bilety powrotne na trasę Dover – Calais w zniżkowej taryfie Flexi za 149 GBP/ 179EUR na przeprawy do 31.01.2015 roku. Każdy, kto przynajmniej raz podróżował samochodem na kilkunastogodzinnych trasach wie, że po drodze może podróżującego spotkać wiele niespodziewanych sytuacji, np. korki, wypadki  awaria, objazdy, prace na drodze. Itd. Wszystko to, może wpłynąć za spóźnienie się na prom. Aby dostać się na kolejną przeprawę trzeba zmienić rezerwacje biletu, za którą oczywiście trzeba zapłacić dodatkowo. Inną sytuacją, która może być wykorzystana przy zakupie biletu FELXI, jest przedłużenie pobytu w Polsce o kilka dni. Bez względu czy klient spóźni się do portu o kilka godzin lub przyjedzie na odprawę o kilka dni później, bilet Flexi umożliwi mu wjazd na prom bez dodatkowych opłat lub bez konieczności zmiany rezerwacji.

 

Anna Bierla

 

www.aferry.pl