SuperBus zaczyna kursowanie po Estonii

Dzisiaj siostrzana spółka PolskiegoBusa.com w Estonii, SuperBus.com uruchamia sprzedaż biletów na lokalne linie, które rozpoczną kursowanie już w poniedziałek, 14 grudnia.

Do dyspozycji pasażerów będą trzy krajowe linie, łączące Tallinn z Narvą, Tartu oraz Parnu.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów oraz początek kursowania 3 lokalnych linii wiąże się z utworzeniem 27 nowych miejsc pracy. Zakup biletów na wszystkie kursy SuperBus.com będzie możliwy przede wszystkim za pomocą strony internetowej www.superbus.com, lecz również na dworcach autobusowych obsługiwanych przez przewoźnika. Wraz z uruchomieniem możliwości rezerwowania podróży, 1 grudnia rusza także Wielka Grudniowa Bonanza SuperBus.com – promocja, w której do dyspozycji pasażerów udostępniono 25 tysięcy biletów w rewelacyjnej, najniższej cenie 1 EUR + 1 EUR opłaty rezerwacyjnej.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Z ogromną dumą i radością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży biletów SuperBus.com w ramach lokalnej, estońskiej siatki połączeń. Z tej okazji, aby podziękować wszystkim fanom i pasażerom za dotychczasowe zainteresowanie i wyrazy sympatii udostępniliśmy pulę 25 000 biletów w cenie 1 EUR + 1 EUR opłaty rezerwacyjnej w ramach Wielkiej Grudniowej Bonanzy! Wiemy, że spora grupa mieszkańców Polski poznała już naszą siostrzaną firmę, dlatego zachęcamy również klientów PolskiBus.com do korzystania z tej wspaniałej oferty. Jesteśmy przekonani, że dzięki najwyższej jakości obsługi klienta i niezwykle atrakcyjnym cenom SuperBus.com błyskawicznie stanie się wiodącą firmą w Estonii, tak jak miało to miejsce w Polsce.”