Sun&Fun: zwiększyliśmy liczbę klientów. W 2022 obsłużyliśmy ich ponad 65 tys.

Prezentacja Sun & Fun w Warszawie /fot. WS

Biuro Sun & Fun zaprezentowało swoim agentom ofertę na przyszłe lato. Znalazły się w niej obiekty z Egiptu, Turcji, Cypru, Tunezji, Bułgarii oraz grecka wyspa Samos. Ten ostatni kierunek wciąż jest wakacyjnym bestsellerem touroperatora.

Pierwsza prezentacja odbyła się w Katowicach i uczestniczyło w niej ponad 200 osób. W drugiej prezentacji w Warszawie udział wzięło około 80 osób.

Miniony sezon był udany dla biura podróży – zwiększyli liczbę i klientów i obsłużyli ponad 65 tysięcy osób.

W 2023 roku w ofercie touroperatora znajdzie się 15 klubów z animacjami dla dzieci Croco Club oraz 15 Blue Club z programem aktywności dla całej rodziny.

„Naszą nowością jest katalog hoteli klubowych. Od początku istnienia Sun & Fun stawiał na polskie animacje. W katalogu klienci znajdą wszystkie nasze obiekty klubowe, zarówno Blue Club czyli z animacjami dla całej rodziny i Croco Club oferujące atrakcje i zabawę dla najmłodszych” – powiedziała Magdalena Plutecka, rzeczniczka Sun & Fun.

Bułgaria i grecka wyspa Samos ­­­– wakacyjne hity

Bułgaria jest jednym z najpopularniejszych kierunków w Sun & Fun. Kraj ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi oraz wśród młodych ludzi. Niewątpliwym atutem jest około dwugodzinny lot oraz różnorodna i stale poszerzająca się oferta od hoteli trzygwiazdkowym po obiekty luksusowe.

Natomiast bestsellerem Sun & Fun od zeszłego roku jest grecka wyspa Samos. Wakacje w rytmie slow na najbardziej zielonej greckiej wyspie okazała się strzałem w dziesiątkę. Zachęca również fakt, że jest to wciąż nie do końca odkryty kierunek. Jest to również najbardziej konkurencyjna oferta na polskim rynku m.in. dzięki temu, że touroperator posiada na Samos dwa własne czterogwiazdkowe hotele: Sirenes Beach i Blue Style Resort.

Kolejnym miejscem często wybieranym przez klientów Sun & Fun jest okupowane terytorium Cypru. Touroperator posiada w swojej ofercie trzy hotele na wyłączność: Kaya Artemis, Concorde Luxury Resort oraz Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa. Dodatkowo do oferty dołączyły dwa nowe obiekty Salamis i Limak.

Na wszystkich kierunkach Sun & Fun oferuje elastyczną długość pobytu: 7, 10, 11 lub 14 dni.

Przeloty na wakacje będą możliwe z czterech polskich lotnisk: Warszawy, Poznania, Katowic i Wrocławia.

Sun & Fun Holidays – start sprzedaży oferty Lato 2023