Sun & Fun Holidays – start sprzedaży oferty Lato 2023

fot. archiwum Sun&Fun

Biuro Sun & Fun Holidays startuje ze sprzedażą Lata 2023 z ofertą ponad 70 flagowych hoteli. Przy wczesnej rezerwacji wyjazdu touroperator zapewnia pakiet korzyści i sięgające 35 proc. zniżki.

W sprzedaży dostępne są już pierwsze oferty jakie biuro podróży Sun & Fun Holidays przygotowało na nowy sezon obejmujący wyloty w terminie 17 kwietnia – 31 października 2023. Na start do sprzedaży trafia ponad 70 kluczowych hoteli, w większości oferowanych na wyłączność touroperatora na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach: Egipt (Hurghada, Marsa Alam), Tunezja kontynentalna i Djerba, grecka wyspa Samos oraz Bułgaria. Wkrótce będą to także flagowe obiekty na Riwierze Tureckiej i Cyprze Północnym. Sukcesywnie do sprzedaży będą również wprowadzane kolejne hotele.

W sezonie Lato 2023 Sun & Fun Holidays oferuje przeloty na wakacje z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia.

Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays, powiedział: „Cieszymy się, że już możemy zaproponować naszym Klientom zakup letnich wakacji oferując flagowe hotele i znane bestsellery sprzedaży na kluczowych kierunkach Sun & Fun Holidays. Mamy świadomość, że w tym roku, ze względu na sytuację makroekonomiczną, więcej osób jest zainteresowanych wczesnym zakupem wyjazdu. To nie tylko możliwość skorzystania z dużych zniżek czy dogodnych warunków płatności, ale przede wszystkim elastyczne warunki rezerwacji z gwarancją niezmienności ceny, która moim zdaniem będzie miała kluczowe znaczenie dla podróżujących w najbliższym sezonie.”

W sezonie Lato 2023 Sun & Fun Holidays zaoferuje hotele klubowe z polskimi animatorami na wszystkich kierunkach, w tym 13 obiektów z animacjami dla dzieci Croco Club oraz 14 – Blue Club z programem aktywności dla całej rodziny.

Na klientów, którzy zdecydują się na zakup wakacji do 16 października 2022 czekają nawet 35 proc. zniżki i atrakcyjny pakiet korzyści. To m.in.: niska 10 proc. zaliczka oraz gwarancja niezmiennej ceny w cenie tylko 1 zł/os. Biuro podróży zapewnia także możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wylotem.

Atutem rezerwacji wakacji w Sun & Fun Holidays są również dogodne warunki odwołania rezerwacji. W tym przypadku klient nic nie traci – może zdecydować się na przyjęcie vouchera w kwocie wpłaconej zaliczki. Warto także podkreślić, że oferty Sun & Fun Holidays nie zwierają żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Biuro podróży zapewnia też 2 proc. rabaty dla grup i stałych klientów.

Grzegorz Matijcio dołączył do Sun & Fun