Grzegorz Matijcio dołączył do Sun & Fun

Grzegorz Matijcio/fot. archiwum Sun & Fun

Grzegorz Matijcio, znany z pracy m.in. w Wakacje.pl i Prima Holiday, objął stanowisko regionalnego managera sprzedaży w firmie Sun & Fun Holidays. Będzie odpowiedzialny za region północnej, wschodniej i centralnej Polski, czyli za województwa: mazowieckie, pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie i lubelskie.

Grzegorz Matijcio zastąpił na tym stanowisku Agnieszkę Hammami, która obejmie stanowisko kierownika sieci sprzedaży.

Grzegorz Matijcio jest związany z branżą turystyczną od wielu lat. Z wykształcenia handlowiec i marketingowiec po Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, doświadczenie turystyczne zdobywał m.in. w olsztyńskim biurze Szarpie Travel (w latach 2009-2010), w Wakacje.pl (2012-2015) i Prima Holiday (2015-2021). Prywatnie jest zapalonym żeglarzem i fanem żeglarskich opowieści.

Matijcio mówi o sobie: Rejsy morskie nauczyły mnie pokory, odpowiedzialności i samodzielności. Te 3 najważniejsze cechy mają dla mnie kluczowe znaczenie w trakcie budowania relacji businessowych jak i wyznaczanych sobie celów. Swoją największą słabość- nieśmiałość pokonałem na scenie grając koncerty i prowadząc różnego rodzaju wystąpienia i prezentacji..Najwyższa jakość obsługi klienta jest dla mnie sprawą priorytetową, a każdy klient jest najważniejszy.