Sun & Snow przedłuża ważność voucherów

Logotyp Sun&Snow

Sun & Snow, firma zarządzająca wynajmem ponad 2 tys. apartamentów w przeszło 30 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce, przedłużyła ważność swoich voucherów z dotychczasowych 12 do 24 miesięcy.

Firma Sun & Snow reagując na obecną sytuację, podjęła decyzję dotyczącą m.in. wydawanych przez siebie voucherów, wykorzystywanych przez firmy w swoich programach motywacyjnych czy benefitowych, i zwiększyła ich ważność do 24 miesięcy z obecnie obowiązującego 12-miesięcznego okresu ważności. Zmiana dotyczy również voucherów kupowanych przez osoby fizyczne.

Mariola Skorupa, Product Manager w Grupie Sun & Snow, powiedziała: „Zawsze elastycznie podchodzimy do realizacji naszych usług i dotychczas obowiązywała zasada, że klient dysponujący voucherem ma 12 miesięcy na dokonanie rezerwacji. Jednak z wielu firm, z którymi współpracujemy w ramach oferty benefitowej mamy sygnały, że istnieje duża niepewność dotycząca kolejnych miesięcy i przebiegu walki z epidemią COVID-19 w Polsce oraz tego, , w jakim stopniu w najbliższej przyszłości będą dostępne usługi turystyczne. Stąd decyzja, by wydłużyć okres ważności voucherów do 2 lat, co pozwoli na komfortowe wykorzystanie tego produktu przez firmy i klientów. Trudno bowiem dziś sobie wyobrazić, by obecne obostrzenia zostały z nami na tak długi czas.

Rynek benefitów pracowniczych przeżywa trudne chwile. Niemal całe sektory, takie jak kultura czy sport mocno odczuły obostrzenia. Z kolei w firmach trwa codzienna walka o utrzymanie miejsc pracy i wyjście z obecnej trudnej sytuacji obronną ręką. W przeszłości i firmy i pracownicy cenili zalety dofinansowania wypoczynku. Pozwalało to zmniejszyć rotację w zespołach i zwiększyć motywację. Decyzja dotycząca przedłużenia ważności naszych voucherów i zwiększająca perspektywę ich wykorzystania, powinna pomóc w decyzjach dotyczących zakupów tego narzędzia w najbliższym czasie, zarówno wśród firm, jak i osób indywidualnych.”

Sun & Snow: utrzymamy ceny noclegów z 2019 roku

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center