Sun & Snow przedłuża promocyjne warunki

Firma Sun & Snow zarządzająca dwoma tysiącami apartamentów zdecydowała o przedłużeniu promocyjnych warunków dotyczących rezerwacji na okres, gdy obostrzenia przestaną obowiązywać.

Sun & Snow zachęca do rezerwowania pobytów na luty „bez ryzyka”, z możliwością bezpłatnej anulacji rezerwacji lub jej przełożenia z dodatkowym 10 proc. rabatem.

Karolina Orłowska, dyrektor operacyjna Sun & Snow, powiedziała: „Stawiamy na pełną transparentność i informujemy naszych klientów, które grupy zawodowe mogą przebywać w naszych obiektach i jakie dokumenty muszą przedstawić, by otrzymać zakwaterowanie. Oczywiście tych nadzwyczajnych pobytów jest niewiele, co stanowi zaledwie kilka procent obłożenia w porównaniu ze styczniem ub.r. Jest to bardzo trudne dla właścicieli apartamentów, zwłaszcza w rejonach górskich.”

Firma od początku stycznia wprowadziła możliwość rezerwacji apartamentów na okres, gdy sankcje dla branży turystycznej zostaną zniesione. Obecnie można rezerwować pobyty na luty br. Jednocześnie Sun & Snow gwarantuje bezpłatną anulację rezerwacji i zwrot 100 proc. wpłaconej kwoty w przypadku, gdy pobyty w apartamentach wypoczynkowych w lutym br. będą nadal zabronione. Co więcej, istnieje też możliwość przeniesienia rezerwacji na dowolny termin lub apartament w ciągu kolejnych 12 miesięcy z dodatkowym, 10 proc. rabatem.

Karolina Orłowska dodała: „Po doniesieniach dotyczących kreatywnych pomysłów naszych rodaków, dotyczących obchodzenia wprowadzonych zakazów, widać, że jesteśmy bardzo zmęczeni obostrzeniami i wszyscy wyczekujemy powrotu do choć częściowej normalności. Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy nie mogli rezerwować pobytów z uwagi choćby na niepewność, czy planowany wyjazd dojdzie do skutku. Nie bez znaczenia jest też aspekt finansowy i obawa, że środki zostaną zamrożone na bardzo długi czas albo ich odzyskanie będzie utrudnione. Stąd nasza inicjatywa, by pokazać, że planowanie wypoczynku w najbliższym czasie może być wolne od ryzyka, a jeśli dojdzie do przedłużenia ograniczeń działania branży turystycznej, będzie można sprawnie odzyskać wpłacone środki lub zyskać atrakcyjne rabaty.”

Sun & Snow przedłuża ważność voucherów

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center