Sun & Snow patronem i fundatorem nagród w konkursie „Kadry z Polski”

Nocleg w jednym z apartamentów Sun & Snow to jedna z nagród w konkursie na film promocyjny. Firma dołączyła do grona patronów „Kadrów z Polski”, których rozstrzygnięcie nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej. Nadal można zgłaszać swoje produkcje!

Portal WaszaTurystyka.pl przeprowadza drugą edycję konkursu na film “Kadry z Polski”. Jego celem jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. Nagrody ufundują patroni, m.in. Polonus, Sun & Snow i księgarnie podróżnicze ArtTravel.pl. Laureaci będą mogli skorzystać z oferty Sun & Snow poza wysokim sezonem turystycznym.

Kolejny sponsor i fundator nagród

Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach. Firma jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Prezesem Zarządu Sun & Snow jest Marcin Dumania, który jest współzałożycielem spółki. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w największych globalnych firmach doradczych: Deloitte, A.T. Kearney, Accenture oraz Roland Berger Strategy Consultants, gdzie przeszedł pełną ścieżkę kariery od analityka do partnera. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.

Spółka Sun & Snow wprowadziła również na rynek markę Sun & Snow Resorts, realizując apartamenty wypoczynkowe skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Pierwszy obiekt Sun & Snow Resorts powstał w Szklarskiej Porębie – to trzy budynki apartamentowe oraz planowany aparthotel pod marką Radisson Blue. Jest to koncepcja ośrodka typu vacation park. Drugi obiekt to Sun & Snow Resorts Lipki Park w Zakopanem, u podnóża Giewontu. W skład inwestycji wchodzi pięć budynków – 3 apartamentowe oraz 2 aparthotelowe – wszystkie oddane do użytkowania. Obecnie spółka realizuje także inwestycje Sun & Snow Resorts Kołobrzeg, Sun & Snow Resorts Mazury w Karwicy, Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska. Do grupy Sun & Snow S.A. należą również spółki Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. oraz Pobyty.pl.

Do konkursu zapraszamy twórców zawodowych oraz amatorów

Czekamy na filmy w dwóch kategoriach:

1. “Mój region najpiękniejszy”

Długość filmu 180 – 300 sekund

Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości

Technika – dowolna

Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

2. “Smaczek regionu”

Długość filmu 60 – 180 sekund

Film ma promować miejsca, obiekty, szlaki turystyczne, produkt turystyczny itp

Technika – dowolna Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

Prosimy przysłać link do pobrania filmu w pełnej rozdzielczości na adres [email protected].

Na filmy czekamy do 7 października 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej, 24 października w Hotelu Polonia w Warszawie.

Partnerami konkursu są: księgarnia podróżnicza ArtTravel.pl, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agencja PR Art-Media, Agencja Informacyjna, Hotel Gordon, Polonus, Sun & Snow i Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

W jury konkursu znaleźli się:

Marek Mazur – Absolwent Seminarium producenckiego Akademii Telewizyjnej TVP SA, PWSF Tv i T w Łodzi, Wydziału Realizacji Telewizyjnej i Wyższego Studium Realizacji Telewizyjnej. Pracował m.in. jako: redaktor programowy edukacji rozrywki, kultury i widowisk artystycznych Programu1 kierownik działu realizatorów TV, główny specjalista ds. realizacji telewizyjnej i scenografii, kierownik studia programów informacyjnych, zrealizował setki programów i relacji telewizyjnych;

Arkadiusz Bińczyk – wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media;

Juliusz Bolek – wykładowca Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu;

Tomasz Brzozowski – prezes Impresja PR, wydawca Kurier365.pl, BiznesCiti;

Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl;

Marcin Mączyński – sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.