Strefa kibica w Campanile: Polska – Słowenia

Fani piłki nożnej po raz kolejny będą mieli okazję obejrzeć mecz reprezentacji Polski w Sport Zone w hotelach Campanile w całej Polsce. 6 września mecz ze Słowenią, a w hotelach marki – konkursy, specjalna oferta gastronomiczna, oraz komentarze Maciej Żurawskiego i Tomasza Ćwiąkały.

To już kolejne wydarzenie, przy okazji którego hotele Campanile kierują swoją ofertę w stronę fanów futbolu. Sport Zone podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji okazały się wielkim sukcesem i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem na gości czeka jeszcze więcej atrakcji.

Piłkarską atmosferę będzie można poczuć już na kilka dni przed meczem w hotelach Campanile w Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie, Katowicach i Wrocławiu – Stare Miasto. Natomiast dwa Campanile – Warszawa i Wrocław Centrum przygotowują coś ekstra. Sport Zone w tych hotelach zmienią się w mobilne studio Weszło FM, a gościem specjalnym będzie Maciej Żurawski we Wrocławiu i Tomasz Ćwiąkała w Warszawie.

Były kapitan reprezentacji podzieli się ciekawymi anegdotami ze swojej bogatej piłkarskiej kariery, natomiast czołowy dziennikarz sportowy w Polsce odpowie nawet na najtrudniejsze pytania fanów. Wydarzenie przewiduje również atrakcje dla najmłodszych kibiców piłki nożnej, dlatego warto odwiedzić hotele Campanile całą rodziną.

Gama atrakcji nie ogranicza się jedynie do oglądania meczu w wyjątkowym towarzystwie. Oprócz dedykowanego wystroju lobby, obsługa każdego z hoteli przygotowała zabawę o tematyce piłkarskiej, na najlepszych czekają niespodzianki. Dodatkowo, barowe menu tego wieczoru zmieni się w unikalną, mistrzowską ofertę. Natomiast we Wrocławiu Centrum i w Warszawie nagrodami w konkursach będą vouchery na lunch oraz piłki, podpisane przez nasze sportowe gwiazdy. Warto odświeżyć sobie wiedzę ze świata futbolu!

Wydarzenia odbędzie się 6 września o 19:00, mecz rozpocznie się o 20:45.