Strajk Lufthansy – Delayfix proponuje pomoc

Pracownicy przewoźnika strajkują. Pod koniec tygodnia Lufthansa odwołała większość swoich rejsów. Klienci biur podróży mogą znaleźć się w trudnej sytuacji. Firma Delayfix specjalizująca się w pozyskiwaniu odszkodowań od linii lotniczych oferuje pomoc w uzyskaniu rekompensaty, w ramach współpracy B2B.

Strajk pracowników Lufthansy to ogromna liczba odwołanych lotów, z których część dotknie polskich pasażerów, w tym klientów biur podróży. Jak przypomina firma Delayfix, zakłócenia powstałe na skutek strajku personelu linii lotniczej kwalifikują się do odszkodowania. Każdy przewoźnik ponosi odpowiedzialność za sprawność działania swoich pracowników.

„Wesprzyj swoich klientów w trudnej sytuacji i przekaż ich w ręce profesjonalistów. Przekaż nam kontakt do nich, a my zajmiemy się uzyskaniem rekompensaty. Zaufało nam ponad 31 tys. pasażerów, którzy mogą uzyskać nawet do 600 euro za osobę. Na co dzień współpracujemy z biurami podróży, a nasi partnerzy, którzy przekazują nam sprawy swoich klientów, otrzymują prowizję” – czytamy w komunikacie firmy.

Firma Delayfix wspiera pasażerów poszkodowanych w wyniku opóźnionych lub odwołanych lotów. Więcej informacji: https://delayfix.com/

Materiał powstał we współpracy z Delayfix.