Startuje kolejna edycja konkursu Travelist Hotel Star 2024

Wkrótce po raz kolejny eksperci portalu rezerwacyjnego Travelist.pl oraz goście wybiorą najlepsze hotele w Polsce. Tytuł Travelist Hotel Star 2024 zostanie przyznany w 13 kategoriach. Internauci, którzy poza oddaniem głosu, zdecydują się wziąć udział w konkursie, będą mogli wygrać środki na wyjazd z Travelist.pl. Zwycięskie obiekty poznamy 11 kwietnia podczas uroczystej gali z okazji 11. urodzin marki.

Portal rezerwacyjny Travelist.pl świętuje w tym roku 11. urodziny. Należący do międzynarodowej grupy Secret Escapes brand. Świętowanie, podobnie jak w ubiegłym roku, postanowiono połączyć z plebiscytem na najlepszy hotel w Polsce. W tegorocznej edycji konkursu jury wybierze najlepsze obiekty w 12 kategoriach. Szansę na zdobycie tytułu Travelist Hotel Star 2024 ma 50 obiektów.

„Już samo wyselekcjonowanie obiektów, które będą miały szansę na tytuł Travelist Hotel Star 2024, nie było łatwym zadaniem. To pokazuje, że w Polsce mamy wiele wartościowych hoteli, oferujących swoim gościom najwyższy standard usług i doskonałe warunki do odpoczynku. Wybór zwycięzcy będzie jeszcze trudniejszy. Na pewno szczególną uwagę będziemy zwracać na to, w jaki sposób nominowane obiekty wyróżniały się w minionym sezonie, czym przyciągały swoich gości i jakie doświadczenia im oferowały” – mówi Michał Szymańczak, Head of Sales and New Business w Travelist.pl.

„Nagroda Gości”: internauci mają głos

Najlepszy obiekt wybiorą także hotelowi goście. W specjalnej 13. kategorii zostało nominowanych 20 obiektów. Spośród nich, poprzez głosowanie, internauci wybiorą ten, który ich zdaniem oferuje najlepszą jakość wypoczynku. Osoby, którze zdecydują się odpowiedzieć na pytanie konkursowe, będą miały szansę na środki do zrealizowania na portalu rezerwacyjnym Travelist.pl. Do zdobycia są vouchery o wartości: 500 zł, 1000 zł i 1500 zł. Pełna lista nominowanych obiektów oraz formularz do głosowania znajdują się na tutaj.