Start prenumeraty Magazynu Wasza Turystyka

Już można zamawiać prenumeratę nowego biznesowego magazynu dla branży turystycznej – Wasza Turystyka. Numer pierwszy miał premierę podczas VI Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. 30 grudnia w salonach empik-u i w sprzedaży online ukaże się numer 2.

Wasza Turystyka od tej pory będzie się ukazywał co miesiąc. Numer najbliższy w całości poświęcony będzie Liście „100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”.

Wasza Turystyka to merytoryczne uzupełnienie portalu branżowego WaszaTurystyka.pl, istniejącego od października 2013 roku.

W następnych numerach znajdziecie pogłębione analizy, rozszerzone porady prawnicze i podatkowe, obszerne wywiady z najważniejszymi postaciami turystyki polskiej i światowej, przykłady dobrych produktów turystycznych oraz ich promoc.

Magazyn dostarczać będzie pogłębionej wiedzy o rynku turystycznym, prawie, podatkach. Jest to pismo ekskluzywne dla branży turystycznej i o branży turystycznej. Magazyn kierujemy do szeroko rozumianej branży turystycznej.

Chcemy dostarczać Czytelnikowi pismo eleganckie, nie tylko ciekawe, ale też estetyczne i wyróżniające się wyjątkową oprawą graficzną.

Prenumerata to gwarancja regularnych dostaw Magazynu I oszczędność 20 proc. ceny.

Prenumeratę można zamawiać pod adresem: https://magazyn.waszaturystyka.pl/

Można także kupić numer 1. Magazynu.