Start Lotto SuperLigi w hotelu Regent

Od lewej: Danuta Dmowska-Andrzejuk – prezes SuperLigi w tenisie, Artur Bochenek – prezes Warsaw Sports Group, Gheorghe Marian Cristescu – prezes PHH/fot. Michał Jędrzejewski

W poniedziałek, 14 lutego w Regent Warsaw Hotel odbyła się konferencja prasowa inaugurująca start tenisowej Lotto SuperLIGA. Polski Holding Hotelowy został partnerem tego projektu, którego podstawowym celem jest popularyzacja tenisa i wspieranie polskich talentów.

To przełomowy dzień dla polskiego sportu. Podczas konferencji w warszawskim hotelu Regent swoją działalność oficjalnie zainicjowały Lotto SuperLIGA oraz Frutuś KidsCUP – profesjonalne rozgrywki, które w najbliższym czasie mogą zmienić układ sił w światowym tenisie. Idea zawodowych rozgrywek ligowych w tenisie ziemnym to w Polsce novum. Przygotowania nad startem projektu trwały od kilku lat, a w poniedziałek 14 lutego przyszedł czas, by oficjalnie oznajmić start tego wyjątkowego nie tylko w skali krajowej przedsięwzięcia.

Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, powiedziała: „To z pewnością jedno z największych przedsięwzięć w historii polskiego sportu, dlatego cieszymy się, że to właśnie w hotelu Regent odbyła się konferencja prasowa inaugurująca start tenisowej Lotto SuperLIGA. Dziękujemy organizatorom za zaufanie i zaproszenie do tego projektu i jesteśmy dumni, że Polski Holding Hotelowy jest partnerem tego wydarzenia i możemy wspólnie wspierać polski tenis.”

Lotto SuperLIGA to jedno z największych przedsięwzięć w historii polskiego sportu. Profesjonalne rozgrywki tenisowe, w których udział wezmą najlepsze polskie kluby reprezentowane przez zawodników z polskiej i światowej czołówki, mogą dojść do skutku tylko dzięki wydatnemu wsparciu wielu sponsorów i patronów.

Polski Holding Hotelowy jest także partnerem głównym Polskiego Związku Tenisowego.

Nowi dyrektorzy warszawskich hoteli w grupie PHH