Stany Zjednoczone krajem partnerskim World Travel Show

Stany Zjednoczone zostały krajem partnerskim 3. edycji targów World Travel Show, w których udział weźmie klkuset wystawców, reprezentujących wg organizatorów 80 krajów i regionów z całego świata. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w dniach 19 – 21 października.

Warto podkreślić, że Stany Zjednoczone rzadko biorą udział w tego typu wydarzeniach promocyjnych. 

Oprócz Stanów swoją ofertę na targach zaprezentują wystawcy z 80 krajów i regionów z całego świata. Będą to ambasady, przedstawicielstwa miast i regionów, biura podróży, przewoźnicy, hotele, centra rozrywki i wypoczynku oraz stowarzyszenia turystyczne. Na odwiedzających czekać będą prezentacje kulinarne, muzyczne czy taneczne. Wyjątkowo bogato zapowiada się w tym roku Strefa Afrykańska.

Jedną z największych atrakcji World Travel Show będzie festiwal podróżników Warsaw Travelers Festival Travelmania, w którym udział weźmie kilkudziesięciu obieżyświatów, m.in.: Andrzej Bargiel, Aleksander Doba czy Wojciech Cejrowski. Najmłodszych do swojej strefy zaprosi Nela Mała Reporterka. W programie także Festiwal Kultur Azji oraz rozstrzygnięcie plebiscytu “7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości”. Targom towarzyszyć będą także targi camperowe Camper&Caravan Show i Warszawski Salon Jachtowy.

Bilety już w sprzedaży na ebilet.pl. Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum stolicy.

Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w dniach 19 – 21 października.