Stambuł będzie gościł branżę MICE

archiwum istanbulcongresscenter

Stambuł został gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń sektora turystyki biznesowej, imprezy ACE of M.I.C.E. Jednym z głównych wydarzeń wystawy, która odbędzie się w dniach 26-28 lutego, będzie uroczyste wręczenie nagród “ACE of M.I.C.E Congress, Meeting and Event Awards”. Impreza ACE of M.I.C.E., odbędzie się w Centrum Kongresowym w Stambule, gdzie spotkają się specjaliści sektora MICE zarówno z Turcji, jak i wszystkich zakątków świata.
W tym roku wydarzenie zgromadzi organizatorów różnego rodzaju imprez oraz kongresów z ponad 25 krajów, a o stronę organizacyjną wystawy zadba agencja Tatu Event. Obecne na imprezie firmy poddadzą dyskusji różnorodne kwestie związane z branżą turystyki biznesowej, takie jak: zaplecze hotelowe oraz potencjalne miejsca organizacji spotkań, zarządzanie i koordynacja eventów, scenografia, system aplikacji, transfery, okresowe wsparcie w zakresie HR, dźwięk, oświetlenie sceny, a także rozwiązania wideo oraz digital.
Uroczysta impreza inauguracyjna, odbędzie się 26 lutego w Volkswagen Arena przy udziale 2000 zaproszonych gości. 27 lutego odbędzie się uroczysta ceremonia rozdania nagród ACE of M.I.C.E. Congress, Meeting and Event Awards w centrum kongresowym Halic. Nagrody zostaną wręczone w 4 głównych kategoriach i 23 branżach. Jak dotąd wpłynęło 151 zgłoszeń, z których jury złożone z 90 specjalistów sektora turystyki biznesowej wyłoni zwycięzców. Przebieg konkursu będzie rejestrowany na stronie internetowej www.miceodulleri.com. Oprócz grupy finalistów, w gali udział weźmie 3000 krajowych oraz międzynarodowych specjalistów branży MICE.
Przy okazji tegorocznej ACE of M.I.C.E., przeprowadzone zostaną badania statystyczne dotyczące sektora turystyki biznesowej, na podstawie informacji zebranych na kongresie, podczas spotkań i rozmów z uczestnikami. Wyniki badań zostaną ogłoszone na konferencji prasowej w styczniu.
www.ameistanbul.com.