Spotkanie inwestorów hotelarskich w Warszawie

materiały prasowe

W dniach 12-13 września w hotelu Radisson Blu w Warszawie obędzie się 4. edycja konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE – najważniejszego wydarzenia dla inwestorów z branży hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wśród uczestników nie zabraknie przedstawicieli sieci hotelarskiej B&B, która w Polsce posiada już 5 obiektów i planuje dalszą ekspansję.

Warszawska konferencja szybko stała się ważnym miejscem spotkań przedstawicieli branży. To wyjątkowa okazja do spotkań i wymiany doświadczeń w gronie inwestorów, deweloperów, architektów, przedstawicieli sieci hotelarskich oraz instytucji finansujących.

Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska, powiedziała: „Tematów do rozmów nie zabraknie, bo branża hotelarska kolejny już rok przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit. Napędza go przede wszystkim rozwój sektora podróży biznesowych, a także coraz większa liczba wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych odbywających się w polskich miastach. Dostrzegamy związany z tym stały wzrost zainteresowania naszymi usługami, co utwierdza nas w planach rozwojowych, zakładających od 1 do nawet 5 debiutów w Polsce rocznie. Jednocześnie, w działaniach stawiamy zawsze na budowę trwałych relacji, a wrześniowa konferencja będzie idealną okazją do ich nawiązywania lub zacieśniania.”

Sesje tematyczne konferencji: Hotel Construction & Development, Investment, Financing, City, Chain, Newcomers, New Trends in Hospitality, Architecture & Design skupione będą wokół bieżącej tematyki i wyzwań stojących przed branżą hotelarską. Zaproszeni do udziału w dyskusjach goście zmierzą się z pytaniami m.in. o to, kto jest zainteresowany inwestycjami w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i w co inwestuje, jaka jest dostępność finansowania dla inwestorów, w jaki sposób marki hotelowe rywalizują o klientów, a także, jak pokolenie millenialsów wpływa na trendy w branży.

Aneta Kłodaś, Managing Director Bluevine Consulting, organizator konferencji, podkreśliła: „W tym roku, reagując na potrzeby rynku, dodaliśmy do programu dwie nowe sesje tematyczne: Newcomers i New Trends in Hospitality. Chcemy, żeby w ten sposób obrazu rynku hotelowego dopełniły głosy sieci hotelowych, które nie działają jeszcze w Polsce lub w regionie CEE oraz głosy znawców nowych trendów w związanym z naszą branżą szpitalnictwie.”

W tegorocznej edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE udział weźmie ponad 50 panelistów, między innymi przedstawiciele: B&B Hotels Group, Cushman & Wakefield, Orbis & Accor Hotels, Hilton Worldwide, The Rezidor Hotel Group, Vienna House, Christie & Co, RD bud, Grupa Plus Architekci, Louvre Hotels Group, Penta Investments, Mornington Capital Limited, Hardrock Hotels & Casino, Barcelo Hotels & Resorts, Revinate, Zoku Worldwide, Hotel GateAway, White & Case, BZ WBK, Pekao/UniCredit Corporate & Investment Banking, M&L Hospitality, Apex Alliance Hotel Management, Strabag Real Estate GmbH, Catalonia Hotels & Resorts.

Szczegółowy program oraz bilety są dostępne na: http://spotlighthotel.pl.