Spotkanie Hotelarzy Dolnego Śląska i Opolszczyzny

23 listopada w hotelu ibis Styles Wrocław Centrum odbędzie się I Spotkanie Hotelarzy Dolnego Śląska i Opolszczyzny, współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego i Dolnośląską Organizację Turystyczną.

Podczas spotkanie omówione zostaną m.in.: opłaty za reemisję programów telewizyjnych i praw autorskich, efektywna współpraca środowiska, system rezerwacyjny dot.travel, kategoryzacja obiektów.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią IGHP intensyfikuje prace w regionach i systematycznie organizuje spotkania w różnych częściach kraju. W najbliższą środę 23 listopada przedstawiciele branży hotelarskiej i turystycznej spotkają się we wrocławskim hotelu ibis Styles Wrocław Centrum, aby porozmawiać o ważnych dla środowiska tematach, szczególnie w obrębie województwa dolnośląskiego i opolskie.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP omówi inicjatywy Izby między innymi w zakresie stawek opłat za reemisję programów telewizyjnych oraz praw autorskich. Z kolei przedstawiciele Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej opowiedzą o systemie rezerwacyjnym dot.travel.

Wśród prelegentów wymienić trzeba Wojciecha Bilińskiego, zastępcę dyrektora wydziału sportu, rekreacji i turystyki urzędu marszałkowskiego województwa dolnośląskiego, którego przemówienie dotyczyć będzie kwestii kategoryzacji obiektów.

Podczas spotkania wystąpienie wygłosi również Artem Zozulia, dyrektor Konsulatu Honorowego Ukrainy we Wrocławiu i prezes Fundacji Ukraina, a Maria Hryceniak z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej zaprezentuje temat “Studenci z Ukrainy we Wrocławiu”.

Forum adresowane jest do właścicieli i dyrektorów hoteli z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Udział w forum jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18.11.2016, na adres [email protected] lub telefonicznie 71 733 48 02 lub 535 723 825.