Śniadanie z Sun Resorts i wsparcie Ukrainy

fot. archiwum TravelReps

29 marca w Comfort Food Studio w Hali Koszyki w Warszawie odbyło się spotkanie biur podróży z Sun Resorts – siecią hoteli z Mauritiusa. Każdy uczestnik poprzez swój udział wsparł ukraińskich uchodźców. TravelReps przekazało 100 PLN za każdego uczestnika, czyli w sumie 2100 PLN na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

Egzotyczne śniadanie połączone było z lekcją gotowania kreolskiej potrawy oraz prezentacją hoteli La Pirogue, Ambre, Long Beach, Sugar Beach.

Barbara Dziedzic szefowa TravelReps, powiedziała: „ Mauritius to bezpieczny i bardzo ciekawy kraj zarówno pod względem przyrodniczym jak i kulturowym. Oferta Sun Resorts trafia w gusty zarówno wymagających klientów indywidualnych jak i grup MICE. Nasza akcja pomocy Ukrainie spotkała się z aprobatą wszystkich uczestników eventu, nie ma to jak właściwe pogodzenie przyjemnego z pożytecznym.

TravelReps reprezentuje zagraniczne firmy turystyczne na polskim rynku od 2013 roku. Jest aktywnym członkiem SITE Poland oraz GAR-konsorcjum firm reprezentujących zagraniczne firmy turystyczne.

TravelReps został przedstawicielem Elite Travel Group z Albanii