Śniadanie biznesowe dla branży z MICE Expert

fot. WS

Grażyna Grot-Duziak działająca pod własną marką MICE Expert zorganizowała śniadanie biznesowe dla Falkensteiner Hotels & Residences, który jest obecnie reprezentowany w siedmiu krajach europejskich. Śniadanie biznesowe połączone z prezentacją odbyło się w restauracji Oliva.

Osoby biorące udział w spotkaniu poznały aktualną ofertę Falkensteiner Hotels & Residences. Hotele znajdują się w Austrii, Włoszech, Chorwacji, Słowacji, Serbii i Czechach. Wszystkie hotele łączą typowe atuty Falkensteiner: jakość, bogata oferta usług i kulinarne atrakcje na najwyższym poziomie. W siedmiu krajach znajduje się 27 cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli, dwa kompleksy apartamentów i kemping premium.

MICE Expert w tym roku planuje realizacje eventów i spotkań z zagranicznymi firmami turystycznymi.  Będą świadczone usługi ułatwiające spotkania ze stałymi klientami, jak i możliwość pozyskiwania nowych. W 2023 będzie również realizować specjalne eventy na zamówienie hoteli, destynacji i DMC z różnych zakątków świata.

“Na organizowanych spotkaniach panuje domowa i przyjazna atmosfera. Dobieramy starannie nie tylko miejsce, ale też ludzi, aby mogli odpowiadać potrzebom klientów. Wśród nich znajdują się m.in. organizatorzy wyjazdów na motocyklach, touroperatorzy, organizatorzy wyjazdów rodzinnych i wiele innych” – powiedziała Grażyna Grot-Duziak, prezes MICE Expert

Na zakończenie wśród gości zostały rozlosowane nagrody.