Skania zaprasza na spotkanie z blogerami

archiwum Ania Jackowska

Przez dwa dni targów TT Warsaw w Warszawie, w Strefie Kontynentów, można będzie wysłuchać cyklu opowieści o podróżach po Skanii.

„Jesteśmy w Skåne, a po polsku – w Skanii. Broszurka, którą dostaliśmy na promie, mówi, że będzie zielono, pięknie, pysznie (mmm) i różnorodnie. Przekonuje nas ten opis, bo chcemy do natury, kochamy jeść i nie znosimy nudy, dlatego ahoj przygodo! Skåne, dotarliśmy…”
Tak zaczyna swoją opowieść o podroży kamperem po Skanii, Cezary Szproch, który rozpocznie cykl barwnych opowieści o podróżach po Skanii w Strefie Kontynentów, podczas targów TT Warsaw.
Zapraszamy na oryginalne relacje i filmy o podróżach śladami wikingów. Pokażemy również spiżarnię Szwecji – Skanię znaną z oryginalnej eko-kuchni, słynnych kucharzy i szwedzkiej fika – przerwy na kawę. Poczujemy magię szwedzkiego lata w dzień letniego przesilenia Midsommar, pójdziemy mrocznym tropem szwedzkich filmów i kryminałów, i przekonamy się jak wygląda Skania z pokładu… drezyny.

Fascynujące opowieści i smakowite wrażenia z podróży po południowej Szwecji przedstawią goście Strefy Kontynentów, blogerzy i podróżnicy:
24.11.2017 (piątek)
10.30 Cezary Szproch – Co jest jeszcze dalej? Kamperem przez Skanię
25.11.2017 (sobota)
11.45 Anna Jackowska – Kobieta na Motocyklu w Skanii
14.00 Monika Dunajska – Jak smakuje Skania? Podróż kulinarna
15.45 Robert ‘Robb’ Maciąg – Co mają wspólnego komisarz Kurt Wallander, Saga Norén i Śmierć grająca w szachy? Skania, tropy filmowe.

Zapraszamy do STREFY Kontynentów podczas  Targów TT Warsaw w PKiN przy Placu Defilad 1. w Warszawie:
24 i 25 listopada, Targi TT Warsaw, Strefa Kontynentów w Sali im. MIKOŁAJSKIEJ, stoisko D19.