SITE Polska: w 2021 roku zrealizowaliśmy wszystkie zamierzone cele

fot. archiwum SITE Polska

Stowarzyszenie SITE Polska podsumowało rok 2021 podczas walnego zgromadzenia członków, które odbyło się w dniu 20 czerwca. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Bristol, Luxury Collection Hotel Warsaw.

Komisja Rewizyjna wydała pozytywną opinię o działalności zarządu i stowarzyszenia oraz zaakceptowała sprawozdanie finansowe za rok 2021.

„Poprzedni rok mimo obiektywnych trudności był dobry. Nasz kalendarz wydarzeń i aktywności był bogaty. Zrealizowaliśmy wszystkie zamierzone cele. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu retencji członków, uzyskanej również dzięki specjalnym zniżkom na opłaty członkowskie” – mówi Grażyna Grot-Duziak, prezes SITE Polska.

Do sukcesów stowarzyszenia zaliczono program Young Leaders – pierwsza edycja zyskała uznanie SITE Global i otrzymali dzięki niej nagrodę Excellence in Young Leaders.

Kolejnym sukcesem stowarzyszenia, jest projekt realizowany od 2018 roku „Our impact on people, society and the planet. W 2021 r. przeszli przez program certyfikacji w obszarze sustainability. W tym obszarze jako jeden z trzynastu oddziałów w całej grupie SITE, uzyskali certyfikat Sustainable.

„Projekt Destination Poland jest stale rozwijany, poszerzamy naszą obecność w social mediach poprzez nowy profil na LinkedIn „Destination Poland by SITE Poland” oraz promocję oferty dla turystyki biznesowej i motywacyjnej w Polsce. Adresujemy ją do partnerów z zagranicy i do członków SITE Polska organizujących wyjazdy motywacyjne i integracyjne. Współpracujemy przy tym projekcie z POT CVB. Wspólnie rozwijamy naszą autorską markę „Wyjazdy studyjne, Destination Poland by SITE Poland”. W 2021 roku zrealizowaliśmy dwa takie wyjazdy do Krakowa oraz do Lublina i Regionu” Zaangażowanie regionalnych Convention Bureau i biur promocji jest przy tym znakomite. Struktura członków jest zróżnicowana, dlatego staramy się trafiać w potrzeby i przy tym aktywizować ich. ” – podsumowała Grażyna Grot-Duziak.

Partnerami spotkania byli: Visit Ras Al. Khaimah, Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Hotel Bristol.