Sieć Elbest Hotels członkiem IGHP

archiwum IGHP

10 obiektów ogólnopolskiej sieci Elbest Hotels z 715 pokojami dołączyło w październiku do grona członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Nowymi członkami Izby zostało sześć hoteli, dwa ośrodki wczasowo-wypoczynkowe oraz dwa ośrodki sportu i rekreacji z sieci Elbest Hotels.

Certyfikaty potwierdzające członkostwo w Izbie otrzymał czterogwiazdkowy Hotel Krynica mieszczący się w Krynicy Zdroju oraz trzygwiazdkowe: Hotel Wolin w Międzyzdrojach, Hotel Rychło, który znajduje się w Bogatyni, Hotel Solina w Myczkowcach pod Soliną, Hotel Sport w Bełchatowie oraz Hotel Wodnik w Słoku koło Bełchatowa, a także ośrodek Złoty Sen, Dom Wypoczynkowy Bełchatów, OSiR Wawrzkowizna i CSiR Krasnobród.

Jarosław Nowak, który w czerwcu objął stanowisko prezesa zarządu sieci Elbest Hotels, powiedział: „Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do IGHP. Członkostwo w Izbie daje nam nadzieję na podniesienie jakości świadczonych usług. Ten ważny dla nas krok jest jednym z kierunków współpracy z branżą turystyczną w Polsce.”

Ogólnopolską sieć hotelową Elbest Hotels tworzą zarówno hotele, jak i obiekty ekonomiczne położone w całej Polsce. Łącznie w 10 obiektach znajduje się blisko 1900 miejsc noclegowych oraz ponad 2500 profesjonalnie przygotowanych miejsc konferencyjnych.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP, skomentował: „Cieszymy się, że grono naszych członków sukcesywnie się zwiększa. Stanowi to dla nas potwierdzenie słuszności podejmowanych inicjatyw i działań.”