Sieć a&o Hostels uruchomiła klub członkowski

fot. a&o Hostels

Sieć niskobudżetowych hosteli z siedzibą w Berlinie uruchomiła klub a&o wyłącznie dla indywidualnych podróżnych – za roczną opłatę 30 euro członkowie mogą korzystać ze zniżek i specjalnych usług.

„Mamy wielu stałych gości – chcemy nagradzać ich lojalność w klubie a&o i oczywiście przekonywać nowych gości, aby do nas przyjeżdżali” – wyjaśnia Phillip Winter, dyrektor marketingu.

Do głównych korzyści członkostwa należy: 5 proc. zniżki na każdą rezerwację, późniejsze wymeldowanie (w zależności od dostępności), wcześniejsze zakwaterowanie, śniadanie w obniżonej cenie, możliwość wcześniejszej rezerwacji specjalnych terminów i ofert.

Członkowie klubu mogą uzyskać dostęp do swojego osobistego profilu za pomocą loginu gościa. Przygotowywane jest także logowanie za pomocą aplikacji. Planowane są również inne usługi dodatkowe.

a&o: 24 hostele w Niemczech, 40 obiektów w dziewięciu krajach

W Niemczech a&o reprezentowane jest przez 24 obiekty w 14 miastach: Akwizgranie, Berlinie, Bremie, Dortmundzie, Dreźnie, Düsseldorfie, Frankfurcie, Hamburgu, Kolonii, Lipsku, Monachium, Norymberdze, Stuttgarcie i Weimarze.

Łącznie sieć a&o oferuje 40 hosteli w dziewięciu krajach, co czyni z niej wiodącą markę hostelową w Europie. Grupa docelowa a&o jest zróżnicowana: należą do niej osoby podróżujące w pojedynkę, rodziny, grupy szkolne i kluby, seniorzy oraz osoby podróżujące  służbowo.

Do 2025 roku firma zamierza być pierwszą europejską siecią hosteli, która będzie miała zero emisji netto CO2 – zmniejszając w ten sposób do minimum swój własny ślad ekologiczny.

A&O: pierwsze półrocze 2022 dogania wynik z 2019