Sieć Accor otworzy cztery nowe hotele w Izraelu

fot. materiały prasowe

Po sukcesie hoteli Ibis w centrum Jerozolimy, międzynarodowa sieć hotelowa Accor otwiera kolejne hotele w Izraelu. W latach 2023-2024 sieć otworzy w Izraelu cztery hotele – dwa pod marką MGallery, jeden pod marką Swissotel, a w 2024 roku w Jerozolimie zostanie otwarty hotel Pullman.

W Izraelu sieć otworzyła około pięć lat temu hotel Ibis Jerusalem znajdujący się w centrum miasta, który obejmuje 124 dobrze wyposażone pokoje gościnne. W 2019 roku sieć otworzyła hotel Ibis Styles Jerusalem, który mieści się w zabytkowym budynku i zawiera 104 różne pokoje gościnne, w tym standardowe pokoje gościnne i pokoje rodzinne, mini apartamenty i pokoje z balkonami.

Wejście sieci hotelowej Accor do Izraela z dwoma hotelami Ibis w Jerozolimie udowodniło, że istnieje duże zapotrzebowanie na międzynarodową markę w różnorodnych hotelach, dlatego sieć postanowiła wprowadzić do Izraela kolejne marki i jak wspomniano, w najbliższym czasie spodziewane jest otwarcie czterech nowych hoteli.

W lutym 2023 roku w Tel Awiwie ma zostać otwarty hotel Elkonin pod marką MGallery. Hotel znajduje się w sercu Neve Tzedek i zostanie ponownie otwarty po 109 latach, po starannym odrestaurowaniu z zachowaniem pierwszego i oryginalnego obiektu zbudowanego w 1913 roku.

W marcu 2023 roku w Jerozolimie ma zostać otwarty Theater Hotel, również od marki MGallery. Jest to hotel w kompleksie teatralnym w Jerozolimie. Natomiast latem zostanie otwarty hotel Swissotel South Beach Tel Aviv od marki Swissotel.

W przyszłym roku zostanie otwarty hotel Pullman Jerusalem. Hotel będzie położony w pobliżu centrów handlowych, z widokiem na miasto z panoramą gór Jerozolimy, w bardzo niewielkiej odległości od parku high-tech “Har Hotzvim”, który skupia najlepsze firmy z czołówki izraelskiego przemysłu high-tech.

Accor rozbudowuje swoją ofertę na Litwie