SAS wznawia rejsy z Wrocławia do Kopenhagi

fot. archiwum Lotniska we Wrocławiu

4 listopada linie SAS wznawiają loty z Wrocławia do Kopenhagi. Do stolicy Danii polecimy dwa razy w tygodniu. Na przełomie października i listopada z Wrocławia startuje także sześć nowych połączeń.

Kopenhaga wraca do wrocławskiego rozkładu lotów po dłuższej przerwie. Od 4 listopada samoloty SAS będą kursować na lotnisko Kastrup w każdy czwartek i niedzielę. Lot potrwa tylko godzinę i 15 minut.

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław, powiedział: „Cieszy nas fakt, że SAS powrócił do Portu Lotniczego Wrocław. Obecność tak prestiżowego przewoźnika na wrocławskim lotnisku to dobry znak, że ruch lotniczy konsekwentnie się odbudowuje. Lotnisko Kopenhaga-Kastrup to największy skandynawski hub i jedno z ważniejszych lotnisk w tej części Europy. Oferta SAS jest więc doskonałym rozwiązaniem komunikacyjnym dla biznesu, który bardzo często przesiada się na Kastrup w dalszych podróżach po Skandynawii.”

Więcej jesiennych nowości

Od 31 października z Wrocławia polecimy także do Billund, Lizbony oraz do Pafos na Cyprze, 1 listopada wystartuje nowe połączenie do Pizy, a 3 listopada do Bournemouth. Od 2 listopada będziemy mogli ponownie korzystać z przywróconego połączenia do Brukseli Charleroi.

Cezary Pacamaj, wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław, dodał: „Jesień w tym roku zapowiada się obiecująco. Nie ukrywam, że bardzo czekaliśmy na powrót połączenia sieciowego realizowanego przez SAS. Dodatkowo w jesiennym rozkładzie lotów pojawiły się nowości, które ucieszą przede wszystkim tych pasażerów, którzy planują podróże w słoneczne zakątki Europy.”

Ryanair połączy Wrocław z Anglią, Cyprem, Danią, Portugalią i Włochami