Ryanair połączy Wrocław z Anglią, Cyprem, Danią, Portugalią i Włochami

Ryanair rozszerza sieć połączeń z Wrocławia/fot. archiwum Ryanair

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła zimowy rozkład lotów z Wrocławia oraz inaugurację pięciu nowych połączeń. Łącznie od października Ryanair będzie oferował z Wrocławia 30 tras, w tym pięć nowych kierunków: Billund (Legoland), Bournemouth, Lizbona, Paphos i Piza.

Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz – linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair, powiedział: „Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy. Ryanair nadal rozwija się w Europie, a podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii. Tej zimy Ryanair odbierze 55 samolotów Boeing 737-8200 „Gamechanger”, z przyjemnością ogłaszamy więc pięć nowych tras z Wrocławia do Billund, Bournemouth, Lizbony, Paphos oraz Pizy. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 30 tras z Wrocławia, co potwierdza, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii.
Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Wrocławia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł. Promocja obowiązuje jedynie do soboty (4 września) na loty do listopada na wybranych trasach.”

Dariusz Kuś, Prezes Portu Lotniczego Wrocław dodał: „Nowe połączenia w zimowym rozkładzie lotów to bardzo pozytywny sygnał w trudnym, nieprzewidywalnym okresie pandemii. Lato pokazało, że pasażerowie przyzwyczaili się już do regulacji covidowych i w dużej mierze nauczyli się latać “na nowych warunkach”. Dlatego mamy nadzieję, że zimowy rozkład lotów, w którym pasażerowie znajdą interesujące nowości i bardzo urozmaiconą ofertę połączeń pozwoli na planowanie kolejnych bezpiecznych, tym razem jesienno-zimowych podróży”.

Ryanair – połączy zimą Poznań z Jordanią, Belgią, Finlandią i Anglią