Ryanair – połączy zimą Poznań z Jordanią, Belgią, Finlandią i Anglią

Cztery nowe trasy Ryanaira z Poznania
Spotkanie reprezentantów Ryanaira i lotnisk w Poznaniu na poznańskim rynku/fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair będzie od października oferowała z Poznania 23 trasy, w tym cztery nowe kierunki: Amman, Bruksela, Helsinki czy Manchester.

Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz – linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair, powiedział: „Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy. Z przyjemnością ogłaszamy więc cztery nowe polaczenia z Poznania do Ammanu, Brukseli, Helsinek i Manchesteru. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 23 trasy z Poznania, co potwierdza, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii.

Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Poznania Ryanair wprowadził wyjątkową ofertę – „Kup jeden bilet, a na drugi dostaniesz 50 proc. zniżki”. Promocja obowiązuje jedynie dziś i dotyczy lotów we wrześniu i październiku na wybranych trasach przy zakupie przynajmniej dwóch biletów w ramach taryfy Value Fare.”

Grzegorz Bykowski, wiceprezes Portu Lotniczego Poznań Ławica dodał: „Powrót ruchu lotniczego, w tych trudnych dla branży i dla naszego lotniska czasach pandemii, dzięki ofercie linii lotniczej Ryanair jest dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski ogromną szansą na realizowanie szerokich planów podróżniczych. Po okresie wakacyjnym i największej siatce połączeń w historii lotniska, teraz sezon zimowy, z ogłoszonym przez Ryanair rozkładem lotów, ponownie otwiera optymistyczne perspektywy. 23 trasy, a w tym 4 nowości pozwolą dotrzeć transportem lotniczym do zupełnie wyjątkowych miejsc.

Premiery, jak Amman, Bruksela, Helsinki i Manchester, oczekiwane od dłuższego czasu, to kierunki tak różnorodne, iż spełnią różne potrzeby naszych pasażerów chcących oderwać się od codzienności. Oferta jest już w systemach rezerwacyjnych Ryanair, a dzięki przygotowanym przez tego przewoźnika promocjom, będzie można polecieć z Poznania na bardzo korzystnych warunkach. Teraz gorąco zachęcam, by już tylko kupić bilet, wsiąść do samolotu i w najbezpieczniejszych z możliwych warunkach bezpieczeństwa udać się w swój lot.”

Ryanair połączy zimą Wrocław z Anglią, Cyprem i Włochami